ПІСЛЯДИПЛОМНА ОСВІТА

КОМУНАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»

Комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», очолюваний ректором Наталією Миколаївною Чепурною, успішно забезпечує реалізацію завдань державної політики в галузі дошкільної, середньої та позашкільної освіти, а також щорічно здійснює підвищення кваліфікації понад 4 000 педагогічних працівників області.

Науково-педагогічним колективом інституту створено чітку систему розвитку професійної компетентності педагогічних кадрів на курсах підвищення кваліфікації та запроваджено різні форми навчально-методичної роботи в міжкурсовий період. Зокрема, розпочалась активна підготовка вчителів, які у 2018 році будуть навчати першокласників, до впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти.

Підвищенню якості післядипломної освіти сприяє Черкаський освітянський портал як центр інформаційно-комунікаційного простору для розвитку професійної компетентності педагогічних працівників області, який містить 15 потужних сайтів: «Дистанційне навчання», «Електронна бібліотека ЧОІПОПП», «Педагогічні інтернет-клуби», «Інтернет-школа педагогічної майстерності», «Інтернет-школа психологічної грамотності», «Віртуальна школа молодого педагога», «Творчі майстерні освітян Черкащини» та ін.

З метою підготовки педагогів області до активного впровадження STEM-освіти на базі інституту запрацював перший в Україні Навчально-тренінговий центр «Центр STEM-освіти», оснащений на рівні сучасних вимог. Сьогодні це 2 кабінети робототехніки (центр Lego-education та тренінговий центр), а також ресурсний центр та навчально-тренінгова аудиторія.

У плідній співпраці з науковими інститутами НАПН України налагоджено змістовну й результативну дослідно-експериментальну роботу 126 експериментальних навчальних закладів області.

Дев'ятий рік поспіль проводиться Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій, у ході якого вітчизняні та зарубіжні педагоги та вчені презентують результати власних досліджень сучасного змісту освіти, авторські методики, технології, інноваційні методи та форми роботи, моделі навчального та виховного процесів.

За вагомі досягнення в організації післядипломної педагогічної освіти на Міжнародних виставках-презентаціях «Сучасні навчальні заклади» Інститут тричі нагороджено Гран-прі «Лідер післядипломної освіти України» (2013, 2014, 2017 рр.), «Лідер наукової діяльності» (2012 р.) та «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» (2015, 2016 рр.).

вул.Бидгощська, 38/1, м.Черкаси, 18003, (0472) 64 2178;http://oipopp.ed-sp.net