Шановні освітяни!

Відсутність продуктивного діалогу між державою і суспільством призводить до подальшого поглиблення кризи та численних помилок у спробах впровадження реформ. Розвиток галузі неможливий без співпраці та порозуміння влади з потужним науковим та освітянським арсеналом. У нинішні нелегкі для України часи, саме перед освітянами стоїть відповідальність за те, аби виховати освічене, морально і духовно усвідомлене відповідальне за себе і свою державу майбутнє покоління.

Для об'єднання освітянського братства України, налагодження міжнародної співпраці, обміну професійним досвідом висвітлення стану і перспектив розвитку освіти та прийняття рішучих дій щодо реформування галузі проводиться Національна програма «Флагмани освіти України».

Організатори заходу: ГО «Спілка освітян України» та УІВЦ «Галактика». Проходить за підтримки та участі народних депутатів України, представників Адміністрації президента України, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства науки і освіти України, Національної академії наук України, департаментів та управлінь галузі, громадських об'єднань, закордонних колег та інших.

У липні 2019 року ГО «Спілка освітян України» відсвяткувала свою другу річницю. За час існування Спілка об’єднала в своїх лавах більше 300 індивідуальних та понад 20 колективних членів. Підписані угоди про співпрацю з Спілкою педагогів Грузії, Польсько-українським культурно-просвітницьким товариством «Криниця», політичною силою «Відродження», а також налагоджено співпрацю з ГО «Казахстанська галузева професійна спілка працівників освіти і науки »

Професійно-робоча поїздка делегації освітян України до Грузії на Міжнародний конгрес «Освіта без кордонів». Місто Руставі. Академмістечко. Публічна школа №4. (24-27 вересня 2018 року). Перші кроки міжнародної співпраці ГО «Спілка освітян України» та Спілки педагогів Грузії ім. Якоба Гогебашвілі.

Почесний голова Спілки освітян України, народний депутат України Олександр Олександрович Марченко разом з першим заступником голови Комітету Верховної ради України з питань освіти і науки відвідали з робочою поїздкою США. Українська делегація знайомилась з освітніми закладами Global Outreach Charter та Florida State College at Jacksonville, дослідила питання вдосконалення української освіти, зокрема чи мають коледжі входити до вищої освіти; яким має бути їхнє фінансування та які перспективи розвитку коледжів та умови сучасної економіки. Також відбулось ознайомлення з підготовкою фахівців з інформаційної та кібер-безпеки в школі інформаційних технологій. (6-15 жовтня 2018 року)