kherson_sightseeing
kherson
Herson_Hersonskaja_Krepost
1338810011_herson_1
getphoto.php_14444
118429_original
145577_608x608
14723_800x600_ParkLenina
1582_1_2

Про Міжнародний проект

«Україна від краю до краю. Херсонщина: імена та здобутки»


Україна – велика європейська держава, яка обрала шлях перспективного розвитку. Сьогодні першочерговим завданням нації є встановлення миру на всій території нашої країни. Проте не варто забувати і про створення позитивного іміджу Батьківщини.

Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» за підтримки та участю представників Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, обласних державних адміністрацій, обласних рад, громадських об’єднань проводиться Міжнародний проект «Україна від краю до краю». Він представлятиме світові історію, сьогодення та життя людей всіх регіонів.

У рамках Проекту про кожен регіон готуються видання «Знамениті імена», які розповсюджуються на міжнародних форумах, виставках, симпозіумах та інших зібраннях, а також через міністерства і відомства, центральні й регіональні органи державного управління в Україні та за кордоном. Мова видань – українська й англійська.
 

«Україна від краю до краю. Херсонщина: імена та здобутки» – це третій регіон, з яким знайомить вас захід. Херсонщина – це край економічної стабільності, національної єдності та культурного розмаїття. Він знаходиться серед лідерів України, а головним його скарбом завжди були, є і будуть прекрасні, працьовиті та високодуховні люди. Вони визначають його характер, честь і гордість. Їх імена – це символи, їх життя – це приклад для всіх, а сторінки їх біографій стають сторінками нашої історії.

 

Проект акцентує увагу на досягеннях наших співвітчиників, які прямували свій потенціал на розвиток і благо України. Кожен окремо є взірцем служіння професії та народу, а разом вони формують еліту і міць держави.

Заключна частина Міжнародного проекту відбудеться в Херсоні 13 жовтня 2017 року в приміщенні сесійної зали Херсонської обласної державної адміністрації. Лауреатам заходу буде вручено грамоти та медалі «Патріот Херсонщини», а також двомовне видання «Херсонщина. Імена та здобутки».