top of page

Шановні науковці і освітяни!

Відсутність продуктивного діалогу між державою і суспільством призводить до подальшого поглиблення кризи та численних помилок у спробах впровадження реформ. Розвиток галузі неможливий без співпраці та порозуміння влади з потужним науковим та освітянським арсеналом. У нинішні нелегкі для України часи, саме перед освітянами стоїть відповідальність за те, аби виховати освічене, морально і духовно усвідомлене відповідальне за себе і свою державу майбутнє покоління.

Для об'єднання освітянського братства України, налагодження міжнародної співпраці, обміну професійним досвідом висвітлення стану і перспектив розвитку науки і освіти та прийняття рішучих дій щодо реформування галузі проводиться Міжнародний конгрес «Освіта і наука заради миру та розвитку суспільства».

Організатори Конгресу: ГО «Спілка освітян України», УІВЦ «Галактика», Спілка освітян Грузії, Грузинська міжнародна академія, Польсько-українське культурно-просвітницьке товариство «Криниця». Захід проходить за підтримки та участі народних депутатів України, представників Адміністрації президента України, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства науки і освіти України, Національної академії наук України, департаментів та управлінь галузі, громадських об'єднань, закордонних колег та інших.

Бланк.jpg

Програма Міжнародних конгресів «Освіта і наука заради розвитку суспільства» та «Країна позашкілля»

10:30–12:00 — реєстрація учасників; ознайомлення з картою конгресу та виставка «Нова українська освіта», «Освіта Грузії», «Європейські навики польської освіти». Вільне спілкування делегацій, бліц-інтерв’ю, майстер-класи. Представлення колективних або особистих досягнень на виставці «Нова українська освіта» та «Дитячі таланти» (за бажанням).

 

12:00–13:30 — Представницький форум

–          Вітання учасників конгресів від керівних органів управління освітянської галузі.

–          Виступ почесного голови ГО «Спілка освітян України», народного депутата України, голови Асоціації працівників вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації Олександра Олександровича Марченка.

–          Виступ голови ГО «Спілка освітян України» Володимира Валентиновича Вербицького.

–          Виступ віце-президента Національної академії наук України Сергія Івановича Пирожкова.

–          Виступ голови «Спілки педагогів Грузії», ректора Грузинської міжнародної академії Гарі Титикоєвича Чапідзе.

–         Виступ голови Казахстанської галузевої спілки працівників освіти і науки Майри Турганівної

–          Виступ голови «Польсько-українського культурно-просвітницького товариства «Криниця» Стефана Велоха Йозефа.

 

 

 

13:30–14:00 — Кава - брейк

14:00–15:00 — Робочі дискусії (виступи подаються до 30 жовтня)

15:00–16:00 — Підбиття підсумків, нагородження

 

 

Умови участі освітян України та зарубіжних партнерів у Міжнародних конгресах

  • Публікація про заклад у щорічному виданні «Освітяни та науковці України» та на сайті Конгресу

  • Членство у ГО «Спілка освітян України» з врученням на урочистій частині заходу значка і посвідчення члена спілки (за бажанням).

  • Розміщення інформації в інтернет-ресурсі «Електронна енциклопедія освітян України» (EDUPEDIA).

  • Відзначення досягнень та здобутків освітян та науковців України нагородами (орденами та медалями) і грамотами

  • Відзначення зарубіжних партнерів нагородами і грамотами «За міжнародну співпрацю в галузі освіти і науки».

  • Відзначення українських освітян представниками Грузії.

Дата та місце проведення: 21 грудня м. Київ

 

Відповідальний за підготовку міжнародного конгресу та випуск видання – УІВЦ «Галактика».

Адреса: м.Київ, 03179, вул. Прилужна, 4/15,

Тел/факс: +38 (044) 422-61-32  E-mail: galaktika-s@ukr.net

Майстер класи:

 «Країна позашкілля» — виступи дитячих колективів:

  • старша група Зразкового ансамблю бального танцю "Шарм" Будинку дитячої творчості м. Нетішин

  • середня група Народного театру пісні "Криниченька" Будинку дитячої творчості м. Нетішин

  • середня група Народного вокального ансамблю та студії естрадної пісні "Вернісаж" Будинку дитячої творчості м. Нетішин.

Заявки на проведення майстер класу, виставкову діяльність та виступи колективів дитячої та юнацької творчості подаються до
24 листопада 2018 року до УІВЦ «Галактика».

У липні 2018 року ГО «Спілка освітян України» відсвяткувала свою першу річницю. За рік існування Спілка об’єднала в своїх лавах більше 300 індивідуальних та понад 20 колективних членів. Підписані угоди про співпрацю з Спілкою педагогів Грузії, Польсько-українським культурно-просвітницьким товариством «Криниця», політичною силою «Відродження», а також налагоджено співпрацю з ГО «Казахстанська галузева професійна спілка працівників освіти і науки »

Професійно-робоча поїздка делегації освітян України до Грузії на Міжнародний конгрес «Освіта без кордонів». Місто Руставі. Академмістечко. Публічна школа №4. (24-27 вересня 2018 року). Перші кроки міжнародної співпраці ГО «Спілка освітян України» та Спілки педагогів Грузії ім. Якоба Гогебашвілі.

Почесний голова Спілки освітян України, народний депутат України Олександр Олександрович Марченко разом з першим заступником голови Комітету Верховної ради України з питань освіти і науки відвідали з робочою поїздкою США. Українська делегація знайомилась з освітніми закладами Global Outreach Charter та Florida State College at Jacksonville, дослідила питання вдосконалення української освіти, зокрема чи мають коледжі входити до вищої освіти; яким має бути їхнє фінансування та які перспективи розвитку коледжів та умови сучасної економіки. Також відбулось ознайомлення з підготовкою фахівців з інформаційної та кібер-безпеки в школі інформаційних технологій. (6-15 жовтня 2018 року)

bottom of page