Інформаційний_буклет_Твої_імена.jpg

Україна – велика європейська держава, яка обрала шлях перспективного розвитку. Сьогодні першочерговим завданням нації є встановлення миру на всій території нашої країни. Проте не варто забувати і про створення позитивного іміджу Батьківщини.

 

За підтримки та за участю представників Адміністрації Президента України, народних депутатів України, Кабінету Міністрів України, обласних державних адміністрацій, обласних рад, громадських об’єднань проводиться Міжнародний проект «Україна й українці – цвіт нації, гордість країни», який представлятиме Світові історію, сьогодення та життя українців.

 

З метою гідного представлення та всебічного інформування спільноти про найкращих представників української нації, їхні досягнення, відзнаки та заслуги Українським інформаційно-видавничим центром «Галактика» в рамках Проекту готується до друку друге видання Книги Пошани «Твої імена, Україно».

 

Видання поінформує спільноту про успіхи, досягнення і вчинки громадян нашої держави, які отримали почесні звання та нагороди в різних галузях та розповість про людей, які своєю працею подають приклад, надихають на самореалізацію. Книга розрахована на широкий читацький загал і буде представляти Україну на міжнародних форумах, виставках, презентаціях та інших зібраннях, передаватиметься до міністерств, відомств, центральних й регіональних органів державного управління, посольств та української діаспори, а також стане незабутнім подарунком для нащадків, колег та партнерів.

Підведення підсумків відбудеться 18 лютого 2022 року в місті Києві, у Залі урочистих подій Будинку офіційних прийомів, вул. М. Грушевського, 22.

 

Маємо надію та впевненість, що разом ми подолаємо усі негаразди. І на прикладі досягнень і заслуг особистостей, які представлені у виданні «Твої імена, Україно», збудуємо країну, становлення якої очікує українське суспільство та весь цивілізований світ.

Шановні володарі нагород!

 

Запрошуємо вас до співпраці. Будемо щиро вдячні за представлену інформацію до Книги Пошани, яка розповідає про ваші успіхи та досягнення громадськості та майбутнім поколінням.

З метою гідного пред­ставлення світовій спільноті ділового потенціалу країни та для об’єднання української нації проводиться V Міжнародний проект «Україна й українці — цвіт нації, гордість країни». В рамках проекту щорічно випускається Книга Пошани «Твої імена, Україно», яка на своїх сторінках розкриває світові тисячі імен і розповідає про їхні життєві долі та успіхи. Пропонуємо вам ознайомитись із переліком публікацій про попередні заходи за посиланнями:

 

Український незалежний портал

Національний олімпійський комітет України

Офіційний сайт Української греко-католицької церкви в Італії

Офіційний сайт Виноградівської РДА

Сайт міста Луцька

Сайт Сумської облради

Новини Закарпаття – інформаційний портал

Туристичний навігатор РестДжео

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка»

Закарпаття онлайн

Сайт Української бібліотечної асоціації

Сайт Міжнародної громадської організації українців «Четверта хвиля»

Офіційний сайт Української греко-католицької церкви в Італії

Офіційний форум Української Греко-Католицької Церкви