Папка_Родина_20211.jpg

Родина – одна з найбільших цінностей, створених людством за всю історію свого існування. На сучасному етапі розвитку нашої держави важливою є проблема збереження здоров'я нації та зміцнення соціального інституту родини.
Наша спільна мета – побудувати державу, яка економічно процвітає, живе в безпеці та добробуті. Але ще більшою, шляхетнішою метою є побудова держави, в якій живуть щасливі міцні сім'ї.

На підтримку державної сімейної політики та з метою вшанування зразкових українських родин, УІВЦ «Галактика» та ГО «Спілка освітян України» проводить ІІ Національний проект «Родинна слава України».

Участь у проєкті можуть брати сім’ї, які дотримуються високих норм моралі та трудової етики, зберігають національні і духовні цінності, відповідально ставляться до батьківства, мають досягнення сім’ї у суспільному житті (творчі, наукові, культурні здобутки тощо). В рамках Проєкту вітатимуть також подружжя, які прожили в шлюбі багато років. Заявки на вітання можуть подавати діти, рідні та близькі люди.

Національне визнання «Родина року» з врученням відзнаки «Родинна слава України», Диплому, Книги пошани, яка підкреслює унікальність сім’ї, отримають зразкові українські родини та династії.

БУДЕ ЖИТИ СІМ'Я – БУДЕ ЖИТИ І ПРОЦВІТАТИ УКРАЇНА!

ЗА ПІДТРИМКИ ТА УЧАСТІ ОФІСУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ ТА ІНШИХ
sou20025.png