Родина – одна з найбільших цінностей, створених людством за всю історію свого існування. На сучасному етапі розвитку нашої держави важливою є проблема збереження здоров'я нації та зміцнення соціального інституту родини.
Наша спільна мета – побудувати державу, яка економічно процвітає, живе в безпеці та добробуті. Але ще більшою, шляхетнішою метою є побудова держави, в якій живуть щасливі міцні сім'ї.
УІВЦ «Галактика» спільно зі Спілкою освітян України започаткував та проводить підготовку Національного проєкту «Родинна слава України», покликаного привернути увагу до зміцнення інституту сім'ї в нашому суспільстві, основного елементу, який є оберегом людських цінностей, культури, історичним спадкоємцем поколінь, чинником стабільності та обов'язковою складовою економічного розвитку держави.
В рамках проекту готується відзначення та вшанування українських сімей, які є прикладом для наслідування, відзнакою «Родина року – 2020», почесними грамотами, а також висвітлення особистих родинних успіхів, які показують приклад міцної сім'ї, духовного і морального розвитку молодого покоління, гармонію сімейного благополуччя на сторінках Книги пошани.
Заключна частина відбудеться у травні 2021 року у місті Києві

БУДЕ ЖИТИ СІМ'Я – БУДЕ ЖИТИ І ПРОЦВІТАТИ УКРАЇНА!

ЗА ПІДТРИМКИ ТА УЧАСТІ ОФІСУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ ТА ІНШИХ
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now