папка-РС-2020.jpg

Родина – одна з найбільших цінностей, створених людством за всю історію свого існування. На сучасному етапі розвитку нашої держави важливою є проблема збереження здоров'я нації та зміцнення соціального інституту родини.
Наша спільна мета – побудувати державу, яка економічно процвітає, живе в безпеці та добробуті. Але ще більшою, шляхетнішою метою є побудова держави, в якій живуть щасливі міцні сім'ї.
УІВЦ «Галактика» спільно зі Спілкою освітян України започаткував та проводить підготовку Національного проєкту «Родинна слава України», покликаного привернути увагу до зміцнення інституту сім'ї в нашому суспільстві, основного елементу, який є оберегом людських цінностей, культури, історичним спадкоємцем поколінь, чинником стабільності та обов'язковою складовою економічного розвитку держави.
В рамках проекту готується відзначення та вшанування українських сімей, які є прикладом для наслідування, відзнакою «Родина року – 2020», почесними грамотами, а також висвітлення особистих родинних успіхів, які показують приклад міцної сім'ї, духовного і морального розвитку молодого покоління, гармонію сімейного благополуччя на сторінках Книги пошани.
Заключна частина відбудеться у травні 2021 року у місті Києві

БУДЕ ЖИТИ СІМ'Я – БУДЕ ЖИТИ І ПРОЦВІТАТИ УКРАЇНА!

ЗА ПІДТРИМКИ ТА УЧАСТІ ОФІСУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ ТА ІНШИХ
sou20025.png