top of page

 

КЕРІВНИКАМ ДЕПАРТАМЕНТІВ, УПРАВЛІНЬ, ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ, ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ,  ВЧИТЕЛЯМ, ВИХОВАТЕЛЯМ І ВСІМ, ХТО ПРИЧЕТНИЙ ДО НАВЧАННЯ ТА ВИХОВАННЯ МОЛОДОГО ПОКОЛІННЯ!

Український інформаційно-видавничий центр  «Галактика, ГО «Спілка освітян України» та Інститут  проблем виховання НАПН України запрошує Вас до участі у Національному проекті «Педагогічний олімп України».

Проект є міцною основою  та висвітленням досягнень лідерських позицій, підґрунтям визначення кращих закладів освіти, вчителів, вихователів, обдарованих дітей, відзначення та вшанування їхніх здобутків, розкриттям професійної майстерності колективів, педагогів, вихователів, які кожного дня працюють над вдосконаленням своєї роботи,  інноваційними пошуками, досягають значних успіхів та завойовують довіру в учнів, батьків і суспільства.

Послуги, які надаються учасникам проекту.

Урочиста церемонія вшанування лауреатів відбудеться 24 грудня 2021 року в Будинку офіційних прийомів за адресою: місто Київ, вул. Грушевського, 22. Інформація про захід: www.galaktika2005.wixsite.com/flahmany-osvity, www.galakitka2005.com.ua, www.sou2017.com.ua

Відзначення професійної діяльності педагогів, які зробили значний внесок у розвиток освітянської ниви України, зміцнення педагогічного  самоврядування й обміну досвіду між професіоналами.   

Керуючись ст.2 п.2.4.22 Статуту СОУ зареєстрованого 24.04.17 Київським міський управлінням юстиції ,  спілка
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Положення про звання “Почесний педагог України” (додається).
2.Затвердити Положення про Книгу почесних педагогів України (додається).
3. Затвердити Положення про Почесну грамоту та Диплом (додається).
4. Затвердити описи посвідчення та знака "Почесний педагог України" (додаються).
5. Затвердити опис Книги пошани почесних педагогів (додається).
Книгу складають не тільки нариси-розповіді про успішних освітян, їхні офіційні біографії, життєвий шлях і звершення у галузі трудової діяльності, але й символіка закладів, нарис їх історії,тощо.

Видання розраховане на широке читацьке коло – викладачів, студентів, школярів, загалом усіх, хто цікавиться історією освіти та внеском у її розвиток наших видатних педагогів.

Кожний Почесний педагог України  отримає примірник цієї книги, решта буде направлена у органи державного управління, місцевого самоврядування, керівні органи освіти, бібліотеки та інші заклади України.

П О Л О Ж Е Н Н Я
про звання "Почесний педагог України"

  1. Звання «Почесний педагог України» є вищою формою громадського визнання заслуг в галузі освіти

  2. Звання «Почесний педагог України» присвоюється освітянам України, або тим, чиє життя і діяльність тісно пов'язані з навчанням і вихованням молодого покоління.

  3. Підставою для присвоєння звання «Почесний педагог України» є подання від державних органів управляння освітою, органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, трудових колективів, батьківських осередків, учнівського самоврядування, та само висуванців  до організаційної ради.

  4. Звання присвоюється заслуги та проведення інноваційних методів і форм роботи у навчально-виховному процесі, дослідження та впровадження, педагогічних і методичних проектів, створення програмно-наукового забезпечення освітнього процесу, практичність та унікальність навчально-виховної діяльності, організацію та проведення конференцій, олімпіад, семінарів з педагогічною та учнівською аудиторією за активну громадянську позицію.

  5. Інформація про почесних педагогів України публікується в Книзі пошани «Почесні педагоги України», яка є невід’ємною частиною проекту «Педагогічний олімп України».

  6. Почесний педагог України має право стати членом Спілки освітян України, брати участь у засіданнях, бути обраним до правління СОУ та надавати пропозиції, стосовно діяльності роботи організації. (на заслуженого вчителя)

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

про Книгу пошани «Почесні педагоги України»

  1. Засновниками Книги «Почесні педагоги України» (далі - Книга пошани) є Український інформаційно-видавничий центр  «Галактика.

  2. Книга пошани «Почесні педагоги України» є символом гідності, трудової доблесті та слави освітян. Вона слугує  оберегом та історією для колективів, висвітлює передовий кадровий потенціал освіти і науки, сприяє професійному іміджу  педагогів,  діяльність яких спрямована на розвиток галузі освіти і науки, забезпечує інформаційну підтримку, відкриває нові  імена,  які успішно,  активно та бездоганно працюють  в організаціях, установах, громадських об'єднаннях пов’язаних з освітою. 

  3.  Підставою для підготовки матеріалів та занесення до Книги пошани є подання від органів та посадових осіб галузі, профспілкових організацій,  трудових колективів, учнівських об'єднань, батьківських комітетів та інших структур.

  4. До Книги пошани подаються такі матеріали:

- для особистостей: прізвище, ім'я, по батькові, рік народження (за згодою), місце роботи, посада, індивідуальні здобутки портретне та сюжетні фото

- для закладу: повне найменування закладу,  рік створення, юридична адреса, символіка, історія закладу, інформація про колектив, заслуги, сьогодення, плани на майбутнє, фото керівника, сюжетні фото.

Книга пошани урочисто презентується та вручається разом з нагородою, грамотою, або дипломом.

ПОЛОЖЕННЯ
про Національну програму

«Педагогічний олімп України»

І. Загальні положення

1.1.   Це Положення визначає порядок організації та проведення Національної програми «Педагогічний олімп України».

1.2.   Національна програма «Педагогічний олімп України»  проводиться щороку серед закладів освіти, педагогічних колективів, освітянських об’єднань та інших державних та громадських установ, які мають досвід педагогічної роботи.

1.3.   Завдання Національної програми «Педагогічний олімп України»:

  • Налагодження співпраці, обмін професійним досвідом, висвітлення стану і перспектив розвитку науки і освіти.

  • Впровадження спільної розширеної практики обміну досвідом з навчальними закладами усіх рівнів освіти і науки інших держав.

  • Забезпечення умов для оволодіння системою знань, формування соціально зрілої, творчої особистості; виховання морально, психічно і фізично здорового покоління громадян.

  • Формування громадянської позиції, патріотизму, власної гідності, готовності до трудової діяльності, відповідальності за свою долю, долю суспільства, держави і людства.

  • Забезпечення високих етичних норм, атмосфери доброзичливості й взаємної поваги в стосунках між працівниками, викладачами, вчителями, вихователями, студентами, учнями.

  • Пошук нових методів формування навчання та виховання підростаючого покоління, створення умов для їх розвитку та самореалізації, підвищення престижу освіти і науки.

  • Привернення уваги широких кіл громадськості до проблем галузі.

ІІ. Порядок і строки проведення Національної програми «Педагогічний олімп України»

Національна програма «Педагогічний олімп України» проводиться у три етапи:

I етап – відбірковий;

II етап – підготовчий;

ІІІ етап – фінальний.

Для участі в І етапі розсилаються листи до департаментів, управлінь, наукових установ, вищих навчальних закладів, громадських об’єднань для отримання заявок на участь у Національній програмі «Педагогічний олімп України».

Списки учасників Національної програми «Педагогічний олімп України»  подаються до організаційного комітету. Для участі необхідно подати наступну інформацію :

  • відомості про заклад, установу, особистість;

  • портретні фото та фотоматеріал про діяльність закладу

Строки та місце проведення ІІ етапу Національної програми  «Педагогічний олімп України» визначаються наказом Організаційного комітету та повідомляються учасникам не пізніше, ніж за один місяць до початку його проведення.

Для участі в ІІІ етапі, заявленим учасникам Національної програми  «Педагогічний олімп України», необхідно прибути до місця його проведення згідно з Програмою, яка має бути розіслана всім не пізніше, ніж за три тижні до відкриття заходу.

ІІІ. Послуги учасникам

  • Розміщення кольорової інформаційної сторінки у Почесній книзі педагогів України. Матеріали надаються учасником.

  • Право на виступ за тематикою Національної програми «Педагогічний олімп України».

  • Інформація про учасників Національної програми «Педагогічний олімп України»,  доповіді та статті розміщуються  на сайті https://galaktika2005.wixsite.com/teachers-ua .

ІV. Учасники Національної програми «Педагогічний олімп України» та вимоги до них

У Національній програмі «Педагогічний олімп України» беруть участь представники наукових установ, вищих, загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних, дошкільних навчальних закладів, а також визначні науковці і освітяни та обдаровані студенти і учні, які були визначені згідно з рейтингом координаторів проєкту.

Всі учасники Національної  програми «Педагогічний олімп України» подають інформацію про свою діяльність, досягнення, успіхи для публікації в Почесній книзі педагогів України.

Транспортні витрати для проїзду на заключну частина Національної програми «Педагогічний олімп України» і назад,  учасники несуть самостійно або за рахунок організацій, що відряджають їх.

Учасники Національної програми «Педагогічний олімп України» зобов’язані дотримуватись вимог цього Положення.

V. Вимоги до подачі інформації

В Почесній книзі педагогів України публікується інформація про заклади освіти та кращих освітян, серед яких – викладачі закладів дошкільної, середньої, вищої, позашкільної, професійно-технічної освіти та інші особистості, які пов’язані з освітою, досягли певних висот в освітній діяльності та мають позитивні відгуки адміністрацій, колег, батьків, дітей.

Здобутки результативної діяльності кожного учасника разом із фотоматеріалами надсилаються на електронну адресу УІВЦ «Галактика» згідно з вимогами:

  • текстова інформація українською мовою у форматі doc;

  • фотографії у форматі jpg або tif не менше 3 Мб кожне.

Колективи та педагоги, які занесені до Почесної книги нагороджуються грамотою та національним визнанням «Почесний педагог України» з врученням ордену, започаткованим Спілкою освітян України.

Списки почесних педагогів України публікуються на сайті Спілки освітян України www.sou2017.com.ua , інформаційні дані про учасників – на сайті заходу https://galaktika2005.wixsite.com/teachers-ua .

Підготовка проєкту та його урочисте проведення проходить за рахунок реєстраційних внесків учасників і спонсорських коштів, згідно з якими формується фонд для забезпечення випуску видання з інформацією про здобутки галузі, реалії сучасного педагогічного життя та якість забезпечення освіти, оренди зали, сценічного обладнання, апаратури, оформлення урочистої частини заходу та виступ артистів.

Під час проведення Національної програми «Педагогічний олімп України» обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Історія

Авторам ідеї відзнаки «Почесний педагог України» виступає Національний проєкт «Педагогічний олімп України», організаторами якого є УІВЦ «Галактика», Спілка освітян України, Інститут проблем виховання НАПНУ, та НЕНЦ МОН України.

З огляду на недостатню увагу держави до престижу освіти, Організаційна рада Проєкту прийняла рішення, заснувати національне визнання «Почесний педагог України» для заохочення та відзначення педагогічної еліти, підвищення авторитету професії, розкриття професійних знань, вмінь, талантів педагогів України, вшанування вчительської праці та висловлення поваги і глибокої вдячності.

Організаційна рада Проєкту отримала підтримку Верховної ради України, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, представників Офісу Президента України, Національної академії наук України, органів державного управління, місцевого самоврядування та громадських об’єднань.

Нагородження відбувається один раз на рік. До складу лауреатів входять до входять заклади освіти всіх рівнів акредитації, їх керівники, викладачі, вчителі, вихователі.  

Національне визнання присвоюється згідно офіційних рішень та заявок, які надходять до організаційної ради Проєкту від державних структурних виконавчих органів галузі, педагогічних колективів, батьківських комітетів закладів освіти, громадських організацій та інших.

Участь у Проєкті — це особисте досягнення кожного, свідчення вчительської неординарності, високого рівня фахової підготовки та сходження на вершину професійного зростання.

Всі лауреати повинні подати інформаційні матеріали про успішну діяльность. Інформація публікується у щорічному виданні «Педагогічний олімп України», яка є історією педагогічної освіти, на офіційному сайті Проєкту та сайтах Організаторів.

Нагородна рада перевіряє інформацію і приймає остаточне рішення про присвоєння освітянам національного визнання «Почесний педагог України». Рішення проводиться наказом, публікується на офіційному сайті Проєкту та сайтах Організаторів.

Організаційна рада Проєкту бере на себе відповідальність, звернутися з клопотанням до МОН України, ВРУ з проханням про внесення національного визнання «Почесний педагог України» до відомчих нагород України.

Про нагороду

Нагорода «Почесний педагог України» затверджена у вигляді знаку, який собою представляє книгу та перо. Сторінки книги розфарбовані в жовто-блакитних національних кольорах. Поверх з лівої сторони знаку нанесений тризуб України, з правої надпис «ПОЧЕСНИЙ ПЕДАГОГ УКРАЇНИ» Знак покритий позолотою та емаллю має елементи захисту, а саме клеймо на тильній стороні ППУ(Почесний педагог України). До комплекту входить посвідчення. Знак є однією з найвідоміших освітянських українських недержавних нагород.

 

Нагородна рада

Первинне висунення та обговорення кандидатів на нагородження відбувається за участі всіх державних виконавчих органів галузі, педагогічних колективів, батьківських комітетів закладів освіти, громадських організацій та інших. Після чого кандидатури розглядає нагородна рада. До складу нагородної ради входять: Бех Іван Дмитрович — директор Інституту проблем виховання НАПНУ, Вербицький Володимир Валентинович — голова Спілки освітян України, директор НЕНЦ МОН, Захарченко Галина Іванівна — генеральний директор УІВЦ «Галактика», Марченко Олександр Олександрович — голова Ради Всеукраїнської ГО «Асоціація працівників вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації»,

Головою нагородної ради обрано — Беха Івана Дмитровича. (Голова НР обирається щорічно, згідно з рішенням Організаційної ради Проєкту)

 

Положення про відзнаку

Загальні положення

  • Знак «Почесний педагог України» є відзнакою освітянської громади України.

  • Знак «Почесний педагог України» присвоюється громадянам України за видатні заслуги в галузі освіти та вихованні і навчанні молоді

  • Нагороджені Знаком «Почесний педагог України» набувають почесного національного звання «Почесний педагог України».

  • Знак «Почесний педагог України» має форму книги, корінцем якої є перо. Сторінки книги розфарбовані в жовто-блакитних національних кольорах. Поверх з лівої сторони знаку нанесений тризуб України, з правої надпис «ПОЧЕСНИЙ ПЕДАГОГ УКРАЇНИ»

  • Зображення Перо та Книга на знаку є символами творчості, польоту думок, слова, мудрості, знань.

  • У комплект нагороди входить знак ордену, посвідчення, грамота про нагородження.

Порядок подання до нагородження на національне визнання «Почесний педагог України»

  • Клопотання про нагородження знаком «Почесний педагог України» перед Організаційною радою Проєкту порушують керівники державних структурних виконавчих органів галузі, педагогічні колективи, батьківські комітети заклади освіти, громадські організації та інші.  Висування кандидатур здійснюється у письмовому вигляді.

  • У поданні зазначаються конкретні заслуги закладу, особи, що стали підставою для порушення клопотання про нагородження.

Порядок вручення нагороди «Почесний педагог України»

  • Вручення нагороди «Почесний педагог України» проводиться в обстановці урочистості та гласності.

  • Почесну відзнаку вручає, як правило, Голова Нагородної Ради.

  • За дорученням Голови Нагородної Ради почесну відзнаку можуть вручати члени Нагородної Ради, або почесні гості.

  • Нагородженому національним визнанням  «Почесний педагог України» вручається знак відзнаки та грамота.

  • Знак відзнаки «Почесний педагог України» носиться на грудях зліва.

Порядок зберігання відзнаки «Почесний педагог України»

  • Нагородні знаки «Почесний педагог України» та грамоти зберігаються в Нагородній Раді.

  • У разі нагородження особи знаком «Почесний педагог України» знак та грамота зберігаються у цієї особи.

  • У разі втрати (псування) знака та грамоти дублікати, як правило, не видаються. Вони можуть бути видані, як виняток, за умови, що нагороджений не зміг запобігти втраті (псуванню) знаків та документів, згідно з рішенням Нагородної Ради за кошти нагородженого або безкоштов

Художньо-композиційний опис знаку «Почесний педагог України»

 

  • Знаку у вигляді книги має розмір 45мм на 30мм виготовлений із латуні, покритий позолотою та емаллю жовто-блакитних кольорів. Корінцем  книги є перо. Поверх з лівої сторони знаку нанесений тризуб України, з правої надпис «ПОЧЕСНИЙ ПЕДАГОГ УКРАЇНИ»

  • На зворотному пласкому боці нагрудного знака нанесено знак (клейма) ППУ, що означає авторське право на знак національного визнання Почесний педагог України.

  • На зворотному боці знаку є застібка для кріплення нагрудного знака до одягу.

знак.jpg

Наказ № 7

від 24 грудня 2021 року

 

             З метою всебічного комплексного оцінювання діяльності педагогічної еліти держави, стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня їх професійної компетентності, майстерності і росту, підвищення престижу й авторитету педагогічної еліти держави постановляє:

 

відзначити Національним визнанням «Почесний педагог України» з врученням грамоти «За вагомий внесок у розвиток національної системи освіти» та Книгою пошани «Педагогічний олімп України»;

  1. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «МАРІУПОЛЬСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ГІМНАЗІЯ-ШКОЛА» № 1 МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» – ДИРЕКТОР ЗИКОВА ГАННА ВОЛОДИМИРІВНА

  2. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «МАРІУПОЛЬСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ЛІЦЕЙ – ШКОЛА №48» МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» – ДИРЕКТОР БОРИСЕНКО ЛІЛІЯ СЕМЕНІВНА

  3. БАРВІНКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 БАРВІНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ – ДИРЕКТОР ЧЕРНИЙ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ

  4. НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ – ДИРЕКТОР ОВСЮК ОЛЬГА ПЕТРІВНА

  5. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ПАНЮТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ» ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ – ДИРЕКТОР МОХАРЄВА ТЕТЯНА В'ЯЧЕСЛАВІВНА

  6. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ГІМНАЗІЯ ЗІ СТРУКТУРНИМ ПІДРОЗДІЛОМ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ № 44 МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» – ДИРЕКТОР ЗОЛОТУХІНА ТЕТЯНА БОРИСІВНА

  7. КРАМАТОРСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ № 22 З ПРОФІЛЬНИМ НАВЧАННЯМ ІМЕНІ М. М. КРУПЧЕНКА КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ – ДИРЕКТОР МАЛАХОВА НАТАЛІЯ ВАЛЕРІЇВНА

  8. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ №3 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ОКРЕМИХ ПРЕДМЕТІВ МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» – ТОПОРИКОВА НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

  9. КОМУНАЛЬНИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ СЕЛА КАЛЬЧИК КАЛЬЧИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ – ДИРЕКТОР ФЕСАК СВІТЛАНА ГРИГОРІВНА

  10. НОВОМАР'ЇВСЬКИЙ ОПОРНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І–ІІІ СТУПЕНІВ НОВОМАР'ЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БРАТСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ – ДИРЕКТОР КОВАЛЕНКО ОЛЕНА ПЕТРІВНА

  11. АВДІЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІ СТУПЕНІВ № 4 АВДІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ – ДИРЕКТОР ДЕЙНЕГА ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА

  12. ІЧНЯНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І–ІІІ СТУПЕНІВ № 4 ІЧНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ – ДИРЕКТОР КОЛЕСНІЧЕНКО ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРІВНА

  13. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «МАРІУПОЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 7 МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» – ДИРЕКТОР ПАПАЗОВА ОЛЬГА ЛЕОНІДІВНА

  14. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «МАРІУПОЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ № 30 МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» –ДИРЕКТОР СКАБЬОЛКІН АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

  15. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «МАРІУПОЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ № 16 МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» – ДИРЕКТОР КАЦМАН НАТАЛЯ СЕМЕНІВНА

  16. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «МАРІУПОЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ № 31 МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» – ДИРЕКТОР ЧЕКУРОВА ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА

  17. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «МАРІУПОЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ № 25 МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» – ДИРЕКТОР КІОР ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА

  18. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «МАРІУПОЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ № 52 МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» – ДИРЕКТОР БАРАНЮК ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА

  19. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «МАРІУПОЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ №10 МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» – ДИРЕКТОР ЗЬОМА НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

  20. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «МАРІУПОЛЬСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ № 63 МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» – ДИРЕКТОР ЕКЗАРХО ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА

  21. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ТЕМРЮЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ НІКОЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» – ДИРЕКТОР КІРЕЙ ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА

  22. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «УТКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ» МЕРЕФ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ – ДИРЕКТОР ПУСТИРЬОВА ВІКТОРІЯ ЄВГЕНІВНА

  23. ХАРКІВСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ № 162 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ – ДИРЕКТОР ЗІНЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА

  24. КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЯСЛА-САДОК № 117 «ЮНИЙ МОРЯК» МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ – ЗАВІДУВАЧ ЯКОВЛЄВА АННА ВАСИЛІВНА

  25. КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЯСЛА-САДОК № 118 «ЯГІДКА» МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» – ДИРЕКТОРКА КОЛОМОЄЦЬ ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА

  26. КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЯСЛА-САДОК №114 «КАЛИНОНЬКА» МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» – ЗАВІДУВАЧ НЄКРАСОВА ТЕТЯНА ВАЛЕРІЇВНА

  27. КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЯСЛА-САДОК №149 «СОНЕЧКО» МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» – ЗАВІДУВАЧ СЕЛЮТІНА НАТАЛЯ ОСКАРІВНА

  28. КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЯСЛА-САДОК №159 «ВЕСЕЛКА» МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ – ЗАВІДУВАЧ ВОРОЖБИТ ЛІЛІЯ МИКОЛАЇВНА

  29. КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КОМБІНОВАНОГО ТИПУ «ЯСЛА-САДОК №84 «ТОПОЛЬОК» МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ – ЗАВІДУВАЧКА НАЗАРЕНКО СВІТЛАНА ВАСИЛІВНА

  30. КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КОМБІНОВАНОГО ТИПУ «ЯСЛА – САДОК № 151 «СОНЕЧКО» МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» – ЗАВІДУВАЧ ТИМОШЕНКО ОЛЕНА ВАСИЛІВНА

  31. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЛОЗІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ №11 "БЕРІЗКА" ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» – ДИРЕКТОР БОРИСКІНА СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА

  32. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ «АЛІСА» МАНГУШСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МАРІУПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ – ДИРЕКТОР ТРЕГУБЕНКО ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА

  33. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ(ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ «ЯГІДКА» МАНГУШСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МАРІУПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ – ДИРЕКТОР ПОПОВА ВІКТОРІЯ ВАСИЛІВНА

  34. СКВИРСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ № 6 «РОМАШКА» СКВИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ – ДИРЕКТОР КУЛЬБАБЕНКО ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА

  35. КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КОМБІНОВАНОГО ТИПУ «ЯСЛА-САДОК № 129 «ІСКОРКА» МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» – ЗАВІДУВАЧ ВИНОГРАДОВА ЯНА ВОЛОДИМИРІВНА 

  36. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ОСВІТИ «ДИТЯЧА МИСТЕЦЬКА ШКОЛА» КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ – ДИРЕКТОР ШЕВЧЕНКО ВАЛЕНТИНА ІВАНІВНА

  37. АНТІПОВА НАТАЛІЯ РОСТИСЛАВІВНА – ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ КОСТЯНТИНІВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І–ІІІ СТУПЕНІВ № 13 КОСТЯНТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

  38. АНТОНЮК ОКСАНА ГРИГОРІВНА – УЧИТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ ПОПІВСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ №1 «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» КАРЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  39. БОЙМУШАКЯН ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА – УЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ БАРВІНКІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ № 1 БАРВІНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  40. БОЛЬШАК ВІТАЛІНА ВАЛЕРІЇВНА – ПЕДАГОГ-ОРГАНІЗАТОР ЛІЦЕЮ «ТРІУМФ» П’ЯТИХАТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  41. БОНДАР АНТОНІНА МИХАЙЛІВНА – ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ, ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ ГЕРЕЖЕНІВСЬКОЇ ФІЛІЇ ДМИТРУШКІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  42. ВІТКОВСЬКА ЛАРИСА ВОЛОДИМИРІВНА – ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ОБ'ЄДНАННЯ «НОВОМИРГОРОДСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ № 2 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» НОВОМИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  43. ВОЙТОВИЧ НІНА ВАСИЛІВНА – ДИРЕКТОР ДЕРЖАВНОГО ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ДНІПРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ТУРИСТИЧНОГО СЕРВІСУ»

  44. ГЛАДИЩУК ПАВЛО ВАСИЛЬОВИЧ – ДИРЕКТОР ДЕРЖАВНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ТЕОФІПОЛЬСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНО-ПРОМИСЛОВИЙ ЛІЦЕЙ»

  45. ДАНИЛЕЦЬ-КУТОВА ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА – ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА ШКОЛИ З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ ІЧНЯНСЬКОГО ЗЗСО І–ІІІ СТУПЕНІВ № 4 ІЧНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, УЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

  46. ДОВГАНЬ АЛЛА ВАЛЕНТИНІВНА – ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «МАРІУПОЛЬСЬКОЇ ЗОШ І–ІІІ СТУПЕНІВ №30 МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»

  47. ЄГОРОВА ІРИНА ОЛЕГІВНА – ЗАВІДУЮЧА ФОРТЕПІАННИМ ВІДДІЛОМ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «НІКОПОЛЬСЬКА МІСЬКА ШКОЛА МИСТЕЦТВ №1»

  48. ЖУК СВІТЛАНА ПЕТРІВНА – ВЧИТЕЛЬ МАТЕМАТИКИ ГІМНАЗІЇ № 2 МІСТА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

  49. ЗАЄЦЬ ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА – УЧИТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ ІЧНЯНСЬКОГО ЗЗСО І–ІІІ СТУПЕНІВ № 4 ІЧНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  50. ЗАХАРЧЕНКО НАТАЛЯ ВЯЧЕСЛАВІВНА – ДОКТОР ЕКОНОМІЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ, ПРОФЕСОР КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ПРАВА ТА УПРАВЛІННЯ БІЗНЕСОМ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

  51. ЗЕРКАЛЬНА ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА – ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «УТКІВСЬКА ЗОШ І–ІІІ СТУПЕНІВ» МЕРЕФ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  52. ЗОЗУЛЯК ЛІДІЯ СЕМЕНІВНА – ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ «СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №6» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  53. ЗОЦЬ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСІЙОВИЧ – УЧИТЕЛЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ ТА ПРЕДМЕТУ «ЗАХИСТ УКРАЇНИ» ІЧНЯНСЬКОГО ЗЗСО І–ІІІ СТУПЕНІВ № 4 ІЧНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  54. ЗУБАНЬ ЛЮДМИЛА АНДРІЇВНА – УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ ТА БІОЛОГІЇ ПОПІВСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ № 1 «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» КАРЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  55. ІГНАТОВА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА – СОЦІАЛЬНИЙ ПЕДАГОГ, УЧИТЕЛЬ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «МАРІУПОЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЛІЦЕЙ МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»

  56. КАЛЕНІЧЕНКО НІНА МИХАЙЛІВНА – ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ МИХАЙЛО-КОЦЮБИНСЬКА ГІМНАЗІЯ МИХАЙЛО-КОЦЮБИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  57. КАПЕЛЮШНА МАРИНА АНАТОЛІЇВНА – УЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА I СТУПЕНЯ №33 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

  58. КАРМАЛІТА ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА – ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ НОВОМИРГОРОДСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І–ІІІ СТУПЕНІВ №2

  59. КИРЮШКІНА МАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА – УЧИТЕЛЬ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ТА ЕТИКИ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ «СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 6» М. ДНІПРА

  60. КЛІМІШЕНА ОЛЬГА АНАТОЛІЇВНА – ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА I СТУПЕНЯ № 33» ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  61. КОБИЛЯЦЬКА ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА – КЕРІВНИК ГУРТКА-МЕТОДИСТ «ВИГОТОВЛЕННЯ ІГРАШОК-СУВЕНІРІВ» СТАРОБІЛЬСЬКОГО БУДИНКУ ТВОРЧОСТІ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА СТАРОБІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  62. КОВАЛЬ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ – УЧИТЕЛЬ ФІЗИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ ІЧНЯНСЬКОГО ЗЗСО І–ІІІ СТУПЕНІВ № 4 ІЧНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  63. КОВАЛЬЧУК НАДІЯ АНДРІЇВНА – ВЧИТЕЛЬ ХІМІЇ, БІОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЇ ОПОРНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ «КАЛИНІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ – ОСВІТНІЙ ЦЕНТР»

  64. КОРОСТАШОВА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА – ВЧИТЕЛЬ-МЕТОДИСТ, ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ КОТЕЛЕВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ № 4 І–ІІІ СТУПЕНІВ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

  65. КОЗЕЛЬКО ОЛЕНА ІВАНІВНА – ВЧИТЕЛЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА ПЕДАГОГ-ОРГАНІЗАТОР ПОПІВСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ №1 «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I–III СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» КАРЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  66. КРАВЦОВА КАТЕРИНА МИХАЙЛІВНА – ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З ВИХОВНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЛОЗІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1» ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  67. ЛЄПІСА СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ – УЧИТЕЛЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ БАРВІНКІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ №1 БАРВІНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  68. ЛЕНІВ ЗОРЯНА ПАВЛІВНА – ДИРЕКТОР МІЖНАРОДНОГО ІНСТИТУТУ ІНКЛЮЗІЇ, ГОЛОВА ГО «СМАРТ-ПЕРСОНА»

  69. ЛУК`ЯНЧЕНКО СВІТЛАНА ОЛЕКСАНДРІВНА – ЗАСНОВНИК ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «СИЛА МАЙБУТНЬОГО»

  70. ЛУЦЕНКО ІРИНА ВІТАЛІЇВНА – ЗАВІДУВАЧКА ЛОЗІВСЬКОЇ ФІЛІЇ ХАРКІВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АВТОМОБІЛЬНО-ДОРОЖНЬОГО КОЛЕДЖУ, ВИКЛАДАЧ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, ВИКЛАДАЧ-МЕТОДИСТ

  71. МИШКО ТАЇСІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА – ВЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ І ЕКОНОМІКИ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ І–ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ №100 «ПОДІЛ» ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА

  72. МОРОККО ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА – ДИРЕКТОР КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ «СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 6» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  73. МОЗГО ВІКТОРІЯ СЕРГІЇВНА – КЕРІВНИК ГУРТКА-МЕТОДИСТ ЗРАЗКОВОГО АНСАМБЛЮ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ «ПАРАДІЗ» СТАРОБІЛЬСЬКОГО БУДИНКУ ТВОРЧОСТІ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА СТАРОБІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  74. МОЗГО ЛІЛІЯ ГРИГОРІЇВНА – ДИРЕКТОР СТАРОБІЛЬСЬКОГО БУДИНКУ ТВОРЧОСТІ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА СТАРОБІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  75. МУЗИЧЕНКО ЛЮДМИЛА ОЛЕКСАНДРІВНА – УЧИТЕЛЬ ГЕОГРАФІЇ ТА БІОЛОГІЇ ІЧНЯНСЬКОГО ЗЗСО І–ІІІ СТУПЕНІВ № 4 ІЧНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  76. НЕЧВОЛА ВАЛЕНТИНА ОЛЕКСАНДРІВНА – ДИРЕКТОРКА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЛОЗІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 1» ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  77. НОВОСЕЛ ВІКТОРІЯ ВАСИЛІВНА – УЧИТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ БАРВІНКІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ №1 БАРВІНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  78. ОРЛОВСЬКА ОКСАНА ВІКТОРІВНА – ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ЛІСОВОГРИНІВЕЦЬКОГО ЛІЦЕЮ ЛІСОВОГРИНІВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

  79. ПАВЛЕНКО МАРИНА МИКОЛАЇВНА – УЧИТЕЛЬ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ ІЧНЯНСЬКОГО ЗЗСО І–ІІІ СТУПЕНІВ № 4 ІЧНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  80. ПАНАХНО НАДІЯ МИКОЛАЇВНА – УЧИТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ ІЧНЯНСЬКОГО ЗЗСО І–ІІІ СТУПЕНІВ № 4 ІЧНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  81. ПИЛЬГУК ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА – ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ ПОПІВСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ №1 «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» КАРЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

  82. ПОПСУЙ ОЛЕНА ЄВГЕНІЇВНА – ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА I СТУПЕНЯ №33 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

  83. ПРИХОДЬКО ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА – ДИРЕКТОР КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ  «ЛОЗІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ №13 "РОСИНКА" ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

  84. РОДІНА ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА – ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ, ВЧИТЕЛЬ ХІМІЇ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 140» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  85. РЕЗІНОВА МАРИНА ОЛЕКСІЇВНА – УЧИТЕЛЬКА ІСТОРІЇ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «МАРІУПОЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЛІЦЕЙ МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»

  86. РОЙ ТЕТЯНА ГРИГОРІВНА – УЧИТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ БАРВІНКІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ № 1 БАРВІНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  87. РОМАНОВА ЛАРИСА ГЕОРГІЇВНА – КЕРІВНИК ГУРТКА «ДЕКОРАТИВНО-ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО» СТАРОБІЛЬСЬКОГО БУДИНКУ ТВОРЧОСТІ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА СТАРОБІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  88. СААКЯН АРМІНЕ АРАРАТІВНА – УЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ «СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №6 ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

  89. САВЕНКОВА ЗЕМФІРА ВІКТОРІВНА – ВЧИТЕЛЬ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ ПОПІВСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ № 1 «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» КАРЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  90. САПОЖНИКОВА ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА – ВИКЛАДАЧКА УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ ЛОЗІВСЬКОЇ ФІЛІЇ ХАРКІВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АВТОМОБІЛЬНО-ДОРОЖНЬОГО КОЛЕДЖУ, КАНДИДАТ ФІЛОЛОГІЧНИХ НАУК

  91. СЕНІТОВИЧ ВАЛЕНТИНА ІВАНІВНА – ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ І–ІІІ СТУПЕНІВ «ЛІЦЕЙ №100 «ПОДІЛ» ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА

  92. СМОЛЯНОВА ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА – ВИКЛАДАЧ ОСНОВ ФІЛОСОФСЬКИХ ЗНАНЬ, СОЦІОЛОГІЇ ТА ГРОМАДЯНСЬКОЇ ОСВІТИ ЛОЗІВСЬКОЇ ФІЛІЇ ХАРКІВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АВТОМОБІЛЬНО-ДОРОЖНЬОГО КОЛЕДЖУ

  93. СОКОЛКІНА ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА – ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І СТУПЕНЯ №33 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

  94. СУЗАНСЬКА ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА – ДИРЕКТОР КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «НІКОПОЛЬСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС №15 «ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД І СТУПЕНЯ – ГІМНАЗІЯ»

  95. ТІЩЕНКО НІНА ОЛЕКСАНДРІВНА – УЧИТЕЛЬ ПРЕДМЕТУ ОСНОВИ ЗДОРОВ'Я БАРВІНКІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ №1 БАРВІНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  96. ТКАЧЕНКО ІРИНА АНАТОЛІЇВНА – ВИКЛАДАЧ МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ ЛОЗІВСЬКОЇ ФІЛІЇ ХАРКІВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АВТОМОБІЛЬНО-ДОРОЖНЬОГО КОЛЕДЖУ, ВИКЛАДАЧ ВИЩОЇ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ КАТЕГОРІЇ, ВИКЛАДАЧ-МЕТОДИСТ

  97. УСЕНКО ІРИНА СЕРГІЇВНА – ВЧИТЕЛЬ БІОЛОГІЇ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ «СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 6 ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

  98. ЦИБЕНКО ЛАРИСА ГАРІЇВНА – ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З ВИХОВНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «МАРІУПОЛЬСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ» МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

  99. ШКРЕБЕЦЬ НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА – ВИКЛАДАЧ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЛОЗІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

  100. ШПАК ГАЛИНА ІВАНІВНА – ДИРЕКТОР НОВОСЕЛІВСЬКОЇ ФІЛІЇ ОЧЕРЕТИНСЬКОГО НВК ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

  101. ШУГАЄВА ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА – ДИРЕКТОР КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЛОЗІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ, ВИКЛАДАЧ МУЗИЧНО-ХОРОВИХ ДИСЦИПЛІН, ВИКЛАДАЧ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, ВИКЛАДАЧ МЕТОДИСТ

  102. ШУРХОВЕЦЬКА НАДІЯ ЮРІЇВНА – ВИКЛАДАЧКА ФОРТЕПІАНО КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПОЧАТКОВОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ОСВІТИ «КОТЕЛЕВСЬКА ДИТЯЧА МИСТЕЦЬКА ШКОЛА» ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  103. ЯКОВЕНКО СВІТЛАНА ЛЕОНІДІВНА – ЗАСТУПНИК ЗАВІДУВАЧА З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ ЛОЗІВСЬКОЇ ФІЛІЇ ХАРКІВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АВТОМОБІЛЬНО-ДОРОЖНЬОГО КОЛЕДЖУ, ВИКЛАДАЧ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

  104. ЯРЕМЕНКО ЛЮБОВ ГРИГОРІВНА – УЧИТЕЛЬ МАТЕМАТИКИ, ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І–ІІІ СТУПЕНІВ № 7 М. СВІТЛОВОДСЬКА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  105. ЯЩУК ІННА ПЕТРІВНА – ДОКТОР ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, ПРОФЕСОР, ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ, ПРОФЕСОР КАФЕДРИ ПЕДАГОГІКИ ТА ПСИХОЛОГІЇ МІЖНАРОДНОЇ КАДРОВОЇ АКАДЕМІЇ, ДЕКАН ФАКУЛЬТЕТУ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ ТА ФІЛОЛОГІЇ, ПРОФЕСОР КАФЕДРИ ПЕДАГОГІКИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ АКАДЕМІЇ

ОБДАРОВАНІ ДІТИ,

які нагороджені грамотою «За вагомий внесок у розвиток національної системи освіти»

 

НОВОМАР'ЇВСЬКИЙ ОПОРНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І–ІІІ СТУПЕНІВ НОВОМАР'ЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БРАТСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

1. АРТУР КОВАЛЕНКО

ІЧНЯНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І–ІІІ СТУПЕНІВ № 4 ІЧНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  1. ГРЕБЕНЮК АНАСТАСІЯ

  2. КОМПАНЧЕНКО НІКІТА

  3. МІЩЕНКО АННАКОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ № 3 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ОКРЕМИХ ПРЕДМЕТІВ МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»

  4. БАЄВА ДАР’Я

  5. МАНОЙЛО СОФІЯ

  6. СВЄТАРЬОВ ІВАН

КОМУНАЛЬНИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І–ІІ СТУПЕНІВ СЕЛА КАЛЬЧИК КАЛЬЧИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

  1. ПАПІРНА ЮЛІАНА

  2. ТКАЧЕНКО АРТЕМ

  3. ТОПАЛОВА БОГДАНА

  4. ЧИКАНЕНКО АНДРІЙ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «МАРІУПОЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ №10

МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»

ДАЦЮК ВАЛЕНТИН

КОВТУНОВА МАРИНА

ЛИТВИНЧУК МАКСИМ

ЗРАЗКОВИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ ХОРЕОГРАФІЧНА СТУДІЯ «ГАРМОНІЯ-DANCE»

ОСОБИСТОСТІ, які нагороджені Почесною грамотою

«За вагомий внесок у розвиток національної системи освіти»: 

 

  1. ОТРИШКО ОЛЬГА ВІКТОРІВНА – ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «МАРІУПОЛЬСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ЛІЦЕЙ – ШКОЛА №48» МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»;

  2. КОТЛЯРОВА ОЛЕНА ЄВГЕНІВНА – ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «МАРІУПОЛЬСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ЛІЦЕЙ – ШКОЛА №48» МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»

  3. ДУРИЦЬКА СВІТЛАНА ПАВЛІВНА – ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ГІМНАЗІЯ ЗІ СТРУКТУРНИМ ПІДРОЗДІЛОМ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ № 44 МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»

  4. ГУБАРЕВА ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА – ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «МАРІУПОЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ №10 МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»;

  5. ЗАГОРУЛЬКО ТЕТЯНА СЕРГІЇВНА – ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «МАРІУПОЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ №10 МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»;

  6. СМОТРОВА ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА – ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «МАРІУПОЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ №10 МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»

bottom of page