19 жовтня в Будинку офіційних прийомів відбулася урочиста презентація Національно-патріотичного проекту «Нас єднає Україна», організатором якого знову став Український інформаційно-видавничий центр «Галактика».

 

Цей захід відбувся майже на одному диханні з такими масштабними проектами, як «Гордість України — імена та здобутки», «Я — Українка», «Медичний Олімп України», на підготовку яких пішло шість місяців кропіткої роботи всього колективу.

 

Що може бути кращим, ніж надихаючий день в колі людей, які своїм патріотизмом, успіхами, силою волі, впевненістю у завтрашньому дні підтверджують вислів В’ячеслава Чорновола «Україна починається з тебе». І саме це доводять щодня українці своєю активною життєвою позицією, вносячи корективи в усі сфери життя, примножуючи міць і славу держави.

З великою повагою та почестями учасники заходу зустріли першого Президента України Леоніда Макаровича Кравчука, який є почесним головою  Проекту. Разом із національним визнанням лауреати Проекту відзначені орденом «Єдність і слава», почесною грамотою та Книгою пошани «Нас єднає Україна». Нагороди вручали Леонід Кравчук та Голова організаційного комітету, народний депутат України — Олександр Марченко.

Серед нагороджених — народні депутати України, політики, громадські діячі, герої України, учасники АТО, лікарі, освітяни, юристи, працівники сільського господарства, підприємці, керівники державних установ, представники місцевого самоврядування та інші.

УІВЦ «Галактика» дякує всім за довіру! Разом з вами ми сильніші! В єдності містяться справжні цінності, які розвивають кожного з нас і нашу державу! Тому впевнено йдемо далі — до перемоги!