ПРО ПРОЕКТ

Позашкільна освіта в Україні займає вагоме місце в системі неперервної освіти і є її невід’ємною й унікальною ланкою, головна мета якої – створення умов для розвитку дітей та учнівської молоді у вільний від навчання час, а також допомога задоволення їхніх інтересів у професійному визначенні.

Саме заклади позашкільної освіти є основними осередками всієї організаційно-масової роботи. В закладах, що забезпечують змістовне дозвілля, діти можуть проявити свої здібності і таланти. Кожен педагог-позашкільник – це неповторна особистість зі своїм особливим талантом, який заохочує дітей до навчання та творчості в позаурочний час, виховує у молоді неповторну індивідуальність.

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України, Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» за участю закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного, художньо-естетичного, туристсько-краєзнавчого, науково-технічного, дослідницько-експериментального готують до 100-річчя позашкільної освіти Всеукраїнський проект лідерів позашкільної освіти  «Країна - позашкілля».

Захід проходить за підтримки та участі народних депутатів України, представників Адміністрації Президента України, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, департаментів та управлінь галузі, громадських об’єднань, закордонних партнерів та інших.

Проект дасть можливість ознайомити спільноту з роботою центрів, комплексів, палаців, будинків творчості, клубів, студій, шкіл мистецтв тощо, розповісти про досягнення колективів, окремих викладачів та їхніх вихованців, а також дасть можливість відзначити їхні успіхи.

В рамках проекту готується збір інформаційних матеріалів для випуску видання «Енциклопедія позашкільної освіти України», яке буде випущено, як в книжному, так і в електронному варіанті. Енциклопедія випускається за кошти учасників та меценатів. Відповідальний за випуск видання – УІВЦ «Галактика».

Запрошуємо всіх долучатись до підготовки Всеукраїнського Проекту, який відбудеться у листопаді 2018 року в місті Києві.

© УІВЦ «Галактика», 2018

вул. Прилужна, 4/15, Київ, 03179, Україна

тел. +38(044) 422-6132

galaktika2005@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now