Учасникам Всеукраїнського проекту лідерів позашкільної освіти "Країна - позашкілля"

Вагоме місце в системі безперервної освіти займає позашкільна освіта. Вона є невід’ємною й унікальною ланкою, головна мета якої – створення умов для розвитку дітей та задоволення їхніх інтересів у вільний від навчання час.

Позашкільні навчальні заклади залишаються осередками всієї організаційно-масової роботи з дітьми та молоддю. Втілювати в життя завдання позашкільної освіти мають люди з високими моральними та професійними навиками.

Кожен педагог-позашкільник, до якого приходять діти, є неповторною особистістю з особливим талантом. Він має бути гарним співрозмовником, цікаво викладати, майстерно демонструвати власні здібності, володіти навичками психолога, а також постійно підвищувати свій професійний рівень.

Дякую організаторам і учасникам за цікаву ідею організації Всеукраїнського проекту лідерів позашкільної освіти «Країна - позашкілля», який ознайомить та приверне увагу спільноти до позашкільної сфери діяльності. Це унікальна можливість показати свої досягнення інноваційним майданчикам сучасних направлень роботи, які є платформою вільного вибору на рівні стартових можливостей кожної дитини, як зміст власної освіти і засобів своїх досягнень.

З великою повагою,

Народний депутат України

Олександр Марченко

 

                            

завантаження.jpg

Шановні учасники та організатори Міжнародного проекту «Країна позашкілля»!

  Діти – найдорожчий скарб у світі. Це безмежна радість, ще не зіпсована щирість і відвертість. Їхнє майбутнє залежить від нас з вами, а наше майбутнє залежить від них.

   Святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитини.

    Проблема захисту і виховання молодого покоління ніколи не втратить своєї актуальності, адже діти – гарант самозбереження, здоров’я і процвітання нації. Забезпечення та дотримання прав дитини – необхідність і вимога не лише сучасного етапу розвитку України, але й пріоритетний напрямок політики нашої держави на майбутнє.

  Міжнародний проект «Країна позашкілля» - захід, що дає змогу розкрити потужний потенціал позашкільної освіти України. Саме вона має створити дітям достойні умови для повноцінного розвитку та допомоги нашим дітям знайти втілення отриманих навиків і знань у реальних діях, професійному самовизначенні, розвитку творчих здібностей у сфері культури, мистецтва, наукових знань, техніки тощо.

   Дякую всім учасникам та організаторам проекту. Щиро впевнений, що тільки об’єднавши всі зусилля, ми захистимо наших дітей, убережемо їх від гіркоти розчарувань та зневіри. Бо доля нового покоління українців складається з долі кожної маленької людини.

      Нехай наша спільна праця допоможе уберегти наше майбутнє від жорстокості, болю та насильства. Давайте творити прекрасний світ разом!

              З повагою,

              Уповноважений Президента України

              З питань прав дитини                                                      Микола Кулеба