Учітеся, брати мої, думайте, читайте.

Т.Шевченко

Хто думає про науку, той любить її,

а хто її любить,

той ніколи не перестає вчитися,

хоча б зовні він і здавався бездіяльним.

Г.Сковорода

Про Міжнародний форум

 

Шановні науковці та освітяни!

Відсутність продуктивного діалогу між державою і суспільством призводить до подальшого поглиблення кризи та численних помилок у спробах впровадження реформ. Забезпечення миру, стабільності та подальший розвиток суспільства неможливий без співпраці та порозуміння з владою. Це потребує використання всього арсеналу потужностей, як наукового і освітянського, так і ресурсного, інтелектуального та організаційного. Тільки спільно ми можемо продемонструвати власну політичну мужність, здатність консолідувати навколо себе весь український народ.

 

Для налагодження співпраці, обміну професійним досвідом, висвітлення стану і перспектив розвитку науки і освіти, відзначення та вшанування активних і успішних представників галузі УІВЦ «Галактика» за підтримки та участі представників Верховної Ради України, народних депутатів України, Кабінету Міністрів України, Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, Національної академії правових наук України, Національної академії аграрних наук України, Міжнародної академії освіти і науки, Pegasus Global Business services, INC, Варшавського університету наук про життя, Університету Mikołaja Kopernika в Торуні, Університету педагогіки в Кракові, Університету логістики, Вищої школи логістики в Познані, Вільнюського університету, Європейської групи Studix.EU, ВГУ «Відроджені гімназії України», ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» та інших, готує Міжнародний форум «Сучасний стан науки і освіти в Україні. Стратегія розвитку».

 

Форум відбудеться 9 грудня  2016 року в місті Києві. Захід дасть об’єктивну оцінку досягненням та здобуткам наукових і освітянських установ, науковців, фахівців-практиків, а також відзначить переможців та учасників відзнаками і грамотами «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки України». Експертами для відбору та нагородження учасників Форуму є академії, департаменти та управління освіти і науки, громадські об’єднання.

 

У рамках Форуму заплановано випустити другий том інформаційно-публіцистичного видання «Науковці та освітяни України», яке розповість про розвиток науки і освіти, успіхи та надбання наукової і освітянської еліти. В ньому будуть представлені публікації про наукові установи, навчальні заклади, видатних науковців, достойних освітян, обдарованих дітей, а також розміщуватись наукові, практичні досягнення та інноваційні підходи у формуванні розвитку системи освіти. Книга видається на кошти спонсорів та учасників і буде безкоштовно розповсюджуватися через міністерства, відомства, центральні й регіональні органи державного управління в Україні та за кордоном, представляти регіон на міжнародних форумах, виставках, презентаціях, симпозіумах, семінарах та інших тематичних зібраннях, урочистих зборах й заходах, що перетинаються з тематикою галузі.

 

Організаційний комітет Форуму запрошує активних представників галузі до участі та просить надати матеріали про свою професійну діяльність, досягнення колективу, а також за бажанням підготувати виступи для секційних і пленарних засідань та круглих столів. Вартість участі у Форумі та публікації у виданні становить 4 000 гривень. Обсяг інформаційної статті — до 3500 знаків з пробілами, доповіді – 6000 знаків з пробілами. Всі матеріали подаються до УІВЦ «Галактика», організації, яка відповідає за інформаційне забезпечення та випуск видання. Адреса: вул. Прилужна, буд. 4/15, офіс 213, м. Київ, 03179, Україна, galaktika-s@ukr.net.

 

За рішенням експертної комісії, до якої входять представники Організаційного комітету, лауреати Форуму будуть вшановані відзнаками, медалями та грамотами. Нагороди вручатимуться як представникам освіти і науки України, так й іноземним громадянам і установам.

 

Інформація про Міжнародний форум, положення та послуги, які надаються учасникам, а також інформація про лауреатів розміщена та постійно оновлюється на сайті http://galaktika2005.wix.com/nauka-osvita-2016 .

Нижче ви знайдете посилання на публікації про попередні заходи та вручення нагороди

«Флагман освіти і науки України»:

 

Офіційний сайт газети «Час»

 

Офіційний сайт Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21 Херсонської міської ради

 

Сторожинець.інфо

 

Офіційний сайт Українського державного хіміко-технологічного університету

 

Релігія в Україні – міркуй разом з нами

 

Офіційний сайт Відділу з питань освіти Заліщицької РДА

 

Офіційний сайт Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді

 

Офіційний сайт Інститут зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України

 

Офіційний сайт Української Православної Церкви Київський Патріархат

 

Офіційний сайт Академії наук вищої совіти України

 

Офіційний сайт Міжнародного форуму «Науковці та освітяни в ім’я утвердження миру, стабільності та розвитку суспільства», 2015 рік

 

Персональний сайт Вчителя зарубіжної літератури Миколаївської ЗОШ № 46 Тельнової Світлани Анатоліївни

 

Чернігівська обласна газета «Чернігівська правда»

 

Веб-портал місцевих органів виконавчої влади Сумської області

 

Сайт міста Житомира

 

Сайт журналу «Шкільний вісник»

 

Чернігів.інфо

 

Сайт Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

 

Вісник Хмельницького ОІППО

 

Підгацівський НВК

 

Сайт Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА

 

Сайт «Прочерк» - про це горять Черкаси

 

Сайт ДПТНЗ «Глухівський професійний ліцей»

 

Сайт запорізького навчально-виховного комплексу №67

 

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

Слов'янський хіміко-механічний технікум

 

Сайт Інгулецького коледжу Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет»

 

Сайт Рогатинської гімназії імені Володимира Великого

 

Сайт Дніпродзержинського технологічного коледжу Дніпродзержинського державного технічного університету

 

Сайт газети «Галицька зоря»

 

Офіційний сайт Чернівецької міської ради

 

Офіційний сайт Таращанського агротехнічного коледжу

 

Освіта.юа

 

Офіційний сайт Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій