Про проєкт

Україна – велика європейська держава, яка обрала шлях перспективного розвитку. Сьогодні першочерговим завданням нації є встановлення миру на всій території нашої країни. Проте не варто забувати і про створення позитивного іміджу Батьківщини.

 

За підтримки та участі першого Президента України, народних депутатів України, органів державного управління та місцевого самоврядування, громадських об’єднань проводиться Національний проєкт «Гордість нації», який представлятиме Світові історію, сьогодення та життя українців.

 

З метою гідного представлення та всебічного інформування спільноти про найкращих представників українського народу, їхні досягнення, відзнаки та заслуги Українським інформаційно-видавничим центром «Галактика» в рамках Проєкту готується до друку Книга Пошани «Гордість нації».

 

Видання поінформує спільноту про успіхи, досягнення і вчинки громадян нашої держави, які отримали почесні звання та нагороди в різних галузях та розповість про людей, які своєю працею подають приклад, надихають на самореалізацію. Книга розрахована на широкий читацький загал і буде представляти Україну на міжнародних форумах, виставках, презентаціях та інших зібраннях, передаватиметься до міністерств, відомств, центральних й регіональних органів державного управління, посольств та української діаспори, а також стане незабутнім подарунком для нащадків, колег та партнерів.

 

Заключна частина Проєкту відбудеться у місті Києві у березні 2020 року. Учасники Проєкту будуть вшановані Орденом «Гордість нації», який є символом народного визнання та подяки.

 

Маємо надію та впевненість, що разом ми подолаємо усі негаразди. І на прикладі досягнень і заслуг особистостей, які представлені у виданні «Гордість нації», збудуємо країну, становлення якої очікує українське суспільство та весь цивілізований світ.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now