top of page

Люди, які творять історію – гордість нації! Незламні, успішні – вони приходять у життя не для того, щоб використовувати, а для того, щоб своїми зусиллями розвивати його.

Ми розуміємо, що світ змінюється. Нам назавжди потрібно визнати і прийняти його виклики. Пандемія трансформує щодня людську свідомість, руйнує звичну систему мислення, але разом з тим, об’єднує та загартовує людство, вимагає відновлення зміни поглядів, переосмислення життєвих цінностей.

Та ніхто не відміняв добрі справи і конкретні людські вчинки, здатність створювати благо для інших.

Саме про таких українців, які об`єднують націю розповідають щорічні заходи, над якими працює УІВЦ «Галактика».

Національний проєкт «Гордість нації» представив суспільству сьогодення кращих представників українського народу, їхні здобутки, відзнаки та заслуги.

Це люди, які щодня на своєму рівні роблять неможливе, які щодня змінюють наш світ на краще, хто важливі і реальні вчинки направляє не на досягнення власного успіху та слави, а для створення якісного, справедливого простору.

Національне визнання «Гордість нації», з врученням ордену, Почесної  грамоти щорічно вручається захисникам, волонтерам, меценатам, благодійникам, лікарям, політикам, працівникам культури, бізнесменам, освітянам та всім, хто щодня на своєму рівні робить неможливе, змінює наш світ на краще.

Їх імена, успіхи досягнення, життєві шляхи назавжди заносяться до Книги пошани «Гордість нації».

bottom of page