2 березня 2018 року в Будинку офіційних прийомів, в черговий раз пройшла заключна частина VIII Міжнародного проекту «Україна й українці — цвіт нації, гордість країни», яку підготував УІВЦ «Галактика». 
За вісім років кропіткої праці колективу УІВЦ "Галактика", суспільству, було відкрито тисячі імен українців, серед яких кращі представники органів місцевого самоврядування, видатні політичні та громадські діячі, учасники АТО, керівники підприємств державних і недержавних структур, громадських організацій, окремі особистості, спеціалісти різних галузей, благодійники, митці та інші.
Захід проходить за підтримки та участі представників Адміністрації Президента України, народних депутатів України, Кабінету Міністрів України, обласних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, міжнародних організацій та інших.
На перший погляд, подібними заходами нікого не здивуєш, але цей проект – особливий. Він має на меті зробити кроки до єднання нації навколо справжніх цінностей, які несе в собі кожен наш герой в повсякденному житті.
Проект покликаний втілити народну любов до незламних, сильних співвітчизників, в очах яких відображаються світлі образи патріотів. Вони надихають своїм прикладом інших на звершення та відкриття нових горизонтів і можливостей. 
Він познайомив суспільство з досягненнями учасників заходу та надихнув на нові зміни у їхньому житті, а також відзначив понад 150 наших героїв за активну життєву позицію та особисті успіхи орденом «Гордість і слава України», почесною грамотою та зібрав нариси про їх досягнення в Книзі пошани «Гордість України — Імена та здобутки».
Попри всі проблеми непростого часу, це паростки добра, сили, вірності, незламності, які об’єднують націю. Бо саме єдність, любов і повага до ближніх найбільше потрібні суспільству.
Слова щирої подяки висловлюємо за участь у заході народним депутатам Олександру Марченку, Володимиру Пилипенку, Олегу Мусію, Володимиру Матвійчуку — чемпіону України, бронзовому призеру чемпіонату Європи та світу, кращому боксеру України та іншим, а також жіночому колективу УІВЦ «Галактика», за злагоджену та продуктивну роботу, яка приносить радість людям на благо України.