Кравчук.jpg

Шановні українці!

 

   Через віки ми спостерігаємо силу і незламний дух нашого народу. Історія вчить, що тільки об'єднавшись в єдине ціле, ми можемо здолати будь-якого ворога, навіть найсильнішого.

   За свою незалежність Україна пройшла чимало випробувань. Нам судилося стати учасниками творення нової Української держави. Це велика честь і відповідальність перед власним сумлінням і майбутніми поколіннями.

Від кожного з нас залежить, якою буде країна, де житимуть наші діти, онуки

й правнуки.

   Головний пріоритет для кожного громадянина – зробити все для того, щоб наповнити життя справжнім змістом як для особистого розвитку, так і для розвитку Батьківщини.

    Національно-патріотичний проєкт «Гордість нації» засвідчує велику повагу до сильних духом українців, які своїми досягненнями і звершеннями, результатами щоденної кропіткої праці возвеличують нашу країну, не сторонніх спостерігачів за плином часу, а його активних учасників, які задають сучасний ритм та своїм прикладом надихають інших на добрі справи.

    Нехай доля буде прихильною до Вас, даруючи радість життя та незрадливу вдачу! Любіть один одного, поважайте людей, які вас оточують, а головне – будьте єдині, бо єдність народу – це сила держави! Нових Вам успіхів та звершень!

 

З повагою,

Перший Президент України                                              Леонід КРАВЧУК

Leonid_Kravchuk_Signature_1991.jpg
Фото В.Ющенка.jpg
вітальне слово Ющенко.jpg
фото М.Кулеба .jpg
Вітання_Павленко.jpg
Загородний М В_Хмельницький облрада.jpg

Шановні організатори та учасники проєкту «Гордість нації»!

Дорогі друзі!

 

   Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди чергового відзначення кращих представників найрізноманітніших галузей нашої держави у рамках проєкту «Гордість нації»!

  За весь час свого існування проєкт став своєрідною візитівкою креативних та успішних людей – тих, хто своєю невтомною працею робить життя нашої країни добротнішим та щасливішим. Щороку проєкт відкриває нові імена, які хоч і мешкають у різних куточках України, але об’єднані прагненням реалізовувати добрі справи, звеличуючи славу і велич української нації.

    Приємно, що серед загалу цьогорічних лауреатів чимало представників Хмельниччини. Мешканці області знають і шанують місцевих сподвижників розвитку краю.

   Переконаний, що у нас з вами й на перспективу є чимало спільних проєктів, які мають бути реалізовані. Адже Хмельниччина є не лише успішним аграрним регіоном, який багатий на щедрі врожаї, а й однією з найперспективніших туристичних областей України. У даний час напрацьовується цілий ряд інвестиційних проєктів з будівництва об’єктів туристичної інфраструктури. Наявність багатого та багатогранного природного ресурсу дає змогу розвитку рекреаційного потенціалу.

І саме ми з вами, зокрема й лауреати проєкту, усіляко сприяють цьому. Тож щиро бажаю цьогорічним лауреатам проєкту здійснення нових творчих задумів та сподівань, успіхів у всіх життєвих справах!

Нехай зростає і надалі в любові та достатку рідна Хмельниччина та наша славна Україна, хай множаться щасливі літа всіх співвітчизників!

      Слава Україні!

З повагою,

Голова Хмельницької обласної ради                      Михайло Загородний

Шановні лауреати проєкту "Гордість нації"! Українці!

 

      Дякую за внесок кожного звас у формування обличчя нашої держави на світовому рівні!

    Досягти висот без напологлевої праці - неможливо. Вдячний, що не зневірюютесь перед перешкодами, не зневірюютесь перед перешкодами, не чекаєте слави, багатства, визнання, а робите свою справу щиро, від серця.

     Щороку проєкт відкриває нових людей. отже, кількість тих, ким ми можемо пишатися, - невичерпна. Це додає оптимізму і впевненості у дні прийдешньому.

       Кожен із вас іде нелегким шляхом. Але легких шляхів до успіху не буває! Нехай історія запам’ятає наше покоління українців не лише війною та суспільно-політичними подіями, але й цілеспрямованими, талановитими, працьовитими, напологлевими людьми - Українцями з великої букви.

З повагою,

Хмельницький міський голова                          Олександр Семчишин