на лист 1000мед.png

Шановні колеги!

 

25 жовтня 2019 року відбудуться урочистості з нагоди святкування
1000-ліття української медицини від Святого Агапіта Печерського до сьогодення в рамках ІІ Національної програми «Медичний Олімп України».

Метою програми є всенародне визнання та вшанування провідних фахівців, медиків-практиків, керівників лікувальних центрів і клінік та всіх, хто пов’язаний з медичною галуззю.

Проект не має аналогів в Україні, а його вагоме значення беззаперечне для суспільства, бо дає високу громадську оцінку досягненням медиків та спонукає їх розкривати свій потенціал не тільки для нових звершень, а й для розвитку галузі.

У рамках проекту департаментами, управліннями, громадськими об’єднаннями складається рейтинг медичних установ для відзначення нагородою «Лідер охорони здоров’я України – 2019» та успішних керівників і медичних працівників – орденом «Медична слава України», Почесною Грамотою «За вагомі здобутки в охороні здоров’я нації».

Особисті та колективні успіхи висвітлюються на сторінках Книги пошани «Медичний Олімп України», розрахованої на широкий загал суспільства.

Заключна частина ІІ Національної програми «Медичний Олімп України» відбудеться у Будинку офіційних прийомів (м. Київ, вул. М.Грушевського, 22).

Критерії медицини тисячоліттями були і залишаються надвисокими. Суспільство вимагає від науки та людей, яким довіряє життя і здоров’я своїх громадян, кришталевої чистоти і високої моральності. Сформувати ці надвисокі моральні межі — завдання сучасного лікаря. Його життя — це здобуття нових знань, невтомний пошук шляхів лікування та зцілення, боротьба із самим собою за формування власної думки та розкриття особистого досвіду обраної професії.

ВГО «Асоціація фахівців з народної і нетрадиційної медицини України» та Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» за ініціативою та участі народних депутатів України, представників Міністерства охорони здоров’я України, департаментів та управлінь охорони здоров’я, громадських об’єднань та інших започаткували Всеукраїнський проект «Медичний олімп України».

Проект проінформував спільноту про діяльність медичної галузі, зібрав та відзначив кращих її працівників, відкрив нові імена та випустив видання «Медичний олімп України». Це видання містить інформацію про вчених зі світовим ім’ям, видатних світил, медиків-практиків, які є елітою нації, а також розповідає про досягнення і напрацювання закладів та установ. Книга стане цінним інформаційним джерелом для наступних поколінь. Вона матиме унікальне інформаційне наповнення найвищого рівня видавничої культури.

        

Заключна частина Проекту відбулася 6 липня 2018 року. Місце проведення — Будинок офіційних прийомів Уряду: м. Київ, вул. М. Грушевського, 22. На урочистому засіданні учасники були відзначені орденом «Медична слава України», дипломом  «За значний особистий внесок в охорону здоров'я нації, високий професіоналізм та багаторічну сумлінну працю» та Книгою Пошани "Медичний олімп України". Захід супроводжувався святковим концертом за участю народних і заслужених артистів України та висвітлювався провідними ЗМІ.