Критерії медицини тисячоліттями були і залишаються надвисокими. Суспільство вимагає від науки та людей, яким довіряє життя і здоров’я своїх громадян, кришталевої чистоти і високої моральності. Сформувати ці надвисокі моральні межі — завдання сучасного лікаря. Його життя — це здобуття нових знань, невтомний пошук шляхів лікування та зцілення, боротьба із самим собою за формування власної думки та розкриття особистого досвіду обраної професії.

ВГО «Асоціація фахівців з народної і нетрадиційної медицини України» та Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» за ініціативою та участі народних депутатів України, представників Міністерства охорони здоров’я України, департаментів та управлінь охорони здоров’я, громадських об’єднань та інших започаткували Всеукраїнський проект «Медичний олімп України».

Проект проінформував спільноту про діяльність медичної галузі, зібрав та відзначив кращих її працівників, відкрив нові імена та випустив видання «Медичний олімп України». Це видання містить інформацію про вчених зі світовим ім’ям, видатних світил, медиків-практиків, які є елітою нації, а також розповідає про досягнення і напрацювання закладів та установ. Книга стане цінним інформаційним джерелом для наступних поколінь. Вона матиме унікальне інформаційне наповнення найвищого рівня видавничої культури.

        

Заключна частина Проекту відбулася 6 липня 2018 року. Місце проведення — Будинок офіційних прийомів Уряду: м. Київ, вул. М. Грушевського, 22. На урочистому засіданні учасники були відзначені орденом «Медична слава України», дипломом  «За значний особистий внесок в охорону здоров'я нації, високий професіоналізм та багаторічну сумлінну працю» та Книгою Пошани "Медичний олімп України". Захід супроводжувався святковим концертом за участю народних і заслужених артистів України та висвітлювався провідними ЗМІ.

© УІВЦ «Галактика», 2018

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now