Дмитро_Олександрович_Разумков.jpg
Голова ВРУ.jpg
4867-raduckij-mihajlo-borisovich_origin.
Вітання Комітет ВРУ.jpg
Вступне слово
народного депутата України,
заступника голови комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я
Олега МУСІЯ
Шановне товариство!
Вітаю організаторів та учасників Всеукраїнського проекту «Медичний  олімп України». Беззаперечно, такі зібрання заслуговують на увагу суспільства, адже саме вони доносять до громадян надбання народу впродовж тисячоліть, плекають національні традиції та дають змогу зберегти здоров'я, враховуючи усі аспекти та грані життя і буття людини.

Медицина є однією з найдревніших галузей людських знань. Українці споконвіку жили в гармонії з природою і Всесвітом, накопичували та передавали від покоління до покоління знання про лікувальні властивості трав, мінералів, примножували відомості про оздоровчі методики, шанували знахарів.


Сьогодні багато лікарів, спеціалістів з вищою медичною освітою, мають юридичне право надавати комплексну медико-соціальну допомогу населенню із застосуванням методів народної і нетрадиційної медицини. Важливо, щоб перевірені багатовіковим досвідом раціональні способи допомоги людям поєднувалися з новітніми, підтвердженими науковими дослідженнями методами. Адже найголовніше правило у професійній діяльності лікаря – не зашкодь. Тільки комплексний підхід до здоров'я з обов'язковим елементом вікових національних традицій здатен забезпечити якнайдовше його збереження.


Бажаю кожному з учасників Проекту міцного здоров'я, щастя, родинного затишку, успіхів і наснаги. Хай серед вас завжди буде порозуміння, взаємодопомога, злагода й повага. В цей світлий святковий час миру вам і людського тепла!
Слава Україні!

Вступне слово
народного депутата України
Тетяни Бахтеєвої
Шановні колеги!

Медицина - одна з найважливіших, складних і багатофункціо-нальних напрямків розвитку України. Вона вимагає від кожного медика не тільки відповідальності, старанності, а й сердечної теплоти та турботи.

Від кожного, хто обрав цю важливу і потрібну професію, залежить здоров'я, а також життя людей. Тільки справжній професіонал є володарем відмінних знань та практичних умінь.

Розвиток охорони здоров’я України є безумовно головним завданням влади. Підвищення якості обслуговування пацієнтів, вчасна допомога хворим, медикаментозне забезпечення та багато інших факторів впливають на розвиток медичної галузі.

Сьогодні охорона здоров’я потребує розумних і виважених реформ, започаткованих на безцінному досвіді вітчизняних медичних світил та практиків, які повинні враховувати українську специфіку та реалії, а також позитивно відображатись на здоров’ї людей.

Всеукраїнський проект «Медичний олімп України» покликаний виразити щиру повагу і велику вдячність фахівцям галузі за непосильну роботу в тяжких умовах сьогодення та розповісти про їхні професійні успіхи суспільству.

Як лікар я пишаюся вами, дорогі мої колеги! Нехай відданість справі та високий професіоналізм ніколи не полишають Вас! Нехай турбота, увага, добрі слова, милосердя, чуйне відношення до пацієнтів повертаються до Вас сторицею.

Нехай в житті Вам зустрічаються тільки добрі люди, а благодатна енергія ваших сердець втілиться в щастя, успіх, удачу та любов! Миру Вам і здоров’я!

Заголовок 1

Вступне слово
Президента Національної академії медичних наук України
Віталія Цимбалюка
Шановні колеги!

Вам випала важлива життєва місія — стояти на варті людського здоров’я. Розвиток медичної науки завжди позитивно характеризував Україну на міжнародній арені. Ми по праву можемо гордитися вітчизняними науковцями, які демонструють свою конкурентоспроможність у виконанні спільних міжнародних наукових проектів, формуючи позитивний імідж високорозвиненої наукової держави.

Ключовими постатями у розвитку не тільки дослідницького пошуку України, а й практичної діяльності є медична еліта, якій присвячується Всеукраїнський проект «Медичний олімп України».

Захід продовжує традицію вшанування медичних працівників, висвітлює їхні основні теоретичні та практичні здобутки. Кожен завтрашній день робить сьогодення історією, бо життя не стоїть на місці, тож представлення ваших досягнень є особливо актуальним. Воно дозволить порівняти теперішнє і минуле, залучити до галузі молоде грамотне покоління, без яких неможливий упевнений рух уперед.

Національна академія медичних наук України не залишається осторонь процесів реформування галузі охорони здоров’я. Величезний потенціал висококваліфікованих професіоналів і надалі сприятиме вдосконаленню медичної науки нашої держави. Ми будемо розвиватись! Новими досягненнями, новими постатями, новими напрямами.

Бажаю вам подальших звершень на благо України.

Вступне слово
Президента Академії наук вищої освіти України
Президента асоціації психотерапевтів і психоаналітиків України
Станіслава Табачникова

Шановні колеги!

Сьогодні базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя - є здоров'я  нації.

Немає в світі більш необхідної, відповідальної та поважної справи, ніж дбати про найдорожче — здоров'я людини.

Ваша професія не знає вихідних чи святкових днів, ви завжди готові прийти на допомогу тим, хто її потребує. Щоденна нелегка праця дарує людям радість одужання, повертає здоров’я, приносить радість та щастя. Не шкодуючи  зусиль і часу, кожен медик приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше,  що є у людини — її життя.

Проведення Всеукраїнського проекту «Медичний Олімп України» це гідна оцінка представників медичної галузі України. Він дасть нові можливості спільноті ознайомитися з роботою галузі, новітніми розробками, обмінятися досвідом, встановити нові контакти. Проект стане майданчиком для дискусій, цікавих ідей, нових знайомств та обміну науковим досвідом.

Бажаю всім миру та злагоди, міцного здоров’я, сил, завзяття, наснаги у нелегкій та дуже важливій праці в ім’я людини, на благо країни. Завжди відчувайте підтримку та розуміння рідних і колег! Хай людська шана буде подякою вам за плідну працю, чуйність і вміння творити добро, а усе хороше, зроблене з душею, повертається до Вас сторицею!

Вступне слово
Ректора Київського медичного університету
Бориса Івнєва
Шановні колеги!

Україна поступово і впевнено крокує вперед шляхом свого нелегкого відродження. Національна свідомість все більше оновлюється в ім'я кращого майбутнього. Велика роль перетворення належить, безперечно, освіті й науці. Відповідаючи на виклики часу, колектив Київського медичного університету здійснює підготовку сучасних високоосвічених фахівців, прагне активно сприяти розвитку медичної галузі, інтелектуальному та духовному розвитку молодого покоління як запоруки досягнення омріяних перспектив.

Будуючи свої плани, ми завжди ставимо високі цілі, що дає можливість діяти на випередження, розширювати горизонти діяльності, мобілізувати колективну енергію. Мабуть, у цьому і є секрет досягнення тих результатів, які маємо на сьогодні. Київський медичний університет — один з найбільших українських приватних вузів, єдиний приватний медичний вуз такого масштабу. В університеті навчається близько 2000 осіб, серед них 25 % — студенти-іноземці з 56 країн світу.

Наш заклад є членом престижних міжнародних організацій, товариств та асоціацій. В університеті створено сприятливі умови для навчання студентів, задоволення їх потреб у побуті, відпочинку, дозвіллі. Приведено у відповідність до сучасних вимог навчальні корпуси, гуртожиток.

Місія нашого Університету полягає у створенні колективу професіоналів-однодумців. Професорсько-викладацький склад спрямовує всі свої можливості для успішного навчання студентів, ефективного формування в них професійної медичної та цивільної компетентності, навичок ведення наукових досліджень, накопичення й створення новітніх знань, здатності до саморозвитку та самовдосконалення, до професійного зростання й підвищення свого соціального статусу.

Все, що зроблено, чого досягнуто — це напружена цілеспрямована і плідна праця кількох поколінь викладачів і науковців нашого навчального закладу. Всім їм велика вдячність. Ми цінуємо результати їхньої праці, зберігаємо традиції, що надає впевненості для подальшого руху вперед відповідно до нашої місії «Працюємо для нинішнього та майбутнього поколінь».

Вступне слово
президента Всеукраїнської громадської організації «Асоціація фахівців з народної і нетрадиційної медицини України»,
головного позаштатного спеціаліста МОЗ України з народної і нетрадиційної медицини
Тетяни ГАРНИК
Шановні колеги!

Ні для кого не секрет, що народна медицина досить популярна серед найрізноманітніших верств суспільства. Більш того, часто, коли лікарі опускають руки, не знаючи, що ще запропонувати пацієнтові, люди йдуть до цілителів і знахарів з надією на допомогу та зцілення від недуг.

Саме тому сьогодні багато хто сприймає народну медицину як конкурента, а не як союзника, яким вона є насправді.

Людям, які володіють надприродними здібностями, часто доводилося приводити не один серйозний аргумент, що виборював право на існування народних методів лікування, які в жодному разі не замінювали офіційну охорону здоров'я, а швидше доповнювали її.

Нехай те добро, що Ви несете людям, повертається до Вас сторицею! Бажаю міцного здоров'я, сил і завзяття, творчої наснаги у важливій праці! Нехай щастям і любов'ю наповнюються ваші серця, а праця в ім'я людей приносить задоволення і радість!

005_Управління-Черкаси1.jpg
003_Управління-Чернігів1.jpg