Україна – велика європейська держава, яка обрала шлях перспективного розвитку. Сьогодні першочерговим завданням нації є встановлення миру на всій території нашої країни. Проте не варто забувати і про створення позитивного іміджу Батьківщини.

         УІВЦ «Галактика» проводить по регіонах Міжнародний проект «Україна від краю до краю», який здійснюється за підтримки та участі народних депутатів України, представників Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, керівництва обласних, районних  державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань та інших.

    У рамках Проекту, готується відзначення кращих представників відзнаками та почесними грамотами, а також випуск Книги пошани «Чернігівщина — імена та здобутки», яка розповість про досягнення не тільки регіону, а й людей чиї життєві долі творять історію сьогодення.  Це подарункове видання видається за кошти учасників і спонсорів. Воно буде вручатись кожному лауреату та представлятиме область на міжнародних форумах, виставках, презентаціях та інших зібраннях.

         Заключна частина проєкту відбудеться в листопаді 2020 року.

© УІВЦ «Галактика», 2019

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now