Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» спільно зі Спілкою освітян України розпочинає підготовку щорічної Міжнародної програми "Науковець року 2020", яка здійснюється за підтримки та участі представників Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, Національної академії медичних наук України, Академії будівництва України, народних депутатів України та інших державних структур та громадських об’єднань.

     Проект проводиться з метою підтримки наукових і науково-педагогічних працівників, які професійно займаються науковою діяльністю, отримують наукові та науково-технічні результати, сприяють розвитку науки, а також розкриє конкретні досягнення та дасть можливість у рамках проекту відзначити їхні заслуги.

     Для формування складу учасників Проекту, організаційний комітет запрошує керівників наукових установ, вузів, окремих особистостей до співпраці. Пропонуємо надати рекомендації своїх спеціалістів та колег для збору інформаційних даних про лауреатів для публікування енциклопедичного видання «Наукова еліта України» та визначення претендентів на звання «Науковець року», яке щорічно буде присвоюватись в рамках заходу. Учасниками міжнародного проекту можуть бути наукові, науково-педагогічні працівники, а також докторанти, аспіранти (ад'юнкти) наукових установ та вищих навчальних закладів.

     Участь у проекті відбувається на добровільних засадах. Крім визнання і вшанування науковців, Міжнародний проект об’єднає наукову еліту, сприятиме розширенню наукових контактів та інформуватиме спільноту про розвиток науки в Україні.

Зв'яжіться з нами

Адреса:

м. Київ, вул. Прилужна, 4/15, офіс 213

Телефонуйте:

+38 (063) 2373571

+38 (067) 2179072

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now