top of page

8 листопада УІВЦ «Галактика» спільно зі Спілкою освітян України та Всеукраїнською федерацією науковців за підтримки Верховної Ради України, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Міністерства освіти і науки України, Національної ради України з питань розвитку науки і технологій при Кабінеті Міністрів України, Національної академії наук України, Національної академії медичних наук України, а також інших державних інституцій та громадських об’єднань, долучаючись до міжнародної ініціативи відзначення дня науки, провели заключну частину Міжнародної програми «Науковець року – 2019».
Наш захід проходив у рамках святкування Міжнародного дня науки. Саме в цей день науковці у всьому світі нагадують міжнародній спільноті про необхідність використання науково-технічних досягнень в інтересах миру та розвитку на благо людської цивілізації, а також сприяють популяризації ролі науки в якості інструменту, що знаходиться на службі суспільства. Міжнародна програма «Науковець року – 2019» вперше зібрала сотні науковців не тільки з усієї України, а й з Польщі, Італії, Ізраїлю, Канади.
Метою проведення подібного заходу стало вшанування заслуг наукової еліти, яка спроможна бачити розвиток на майбутнє, прямує до успіху тернистим шляхом, пізнає Всесвіт, здобуває знання та впевнено йде до вершин у різних сферах життя. Це ще одна можливість вшанувати наукові традиції, популяризувати досягнення вчених, залучити молодь до світу науки та створити позитивний імідж вченого.
Емоції переповнюють, бо за пророблену нелегку роботу колектив УІВЦ «Галактика» отримує подяки та теплі відгуки. І це — найголовніше. Над організацією заходу працювали: Наталія Семенченко — директор проекту, Анастасія Тітова — головний редактор, інформаційне забезпечення здійснювали Ольга Захарченко, Аліна Захарченко, Ирина Подолян, Ірина Кучер, Олена Бас, Євгенія Харчевська-Брусилова, Катя Голик, Ірина Захарченко) , незмінний ведучий, народний артист України — Анатолій Гнатюк, заслужений артист України, композитор — Юрій Васильківський, чарівна ведуча, артистка театру "Сузір'я" — Ірина Сопіт та інші.
Дякуємо Семиноженку Володимиру Петровичу — голові Української федерації вчених, академіку Національної академії наук України, громадському і політичному діячу, двічі лауреату Державної премії України в галузі науки і техніки та Міжнародної премії в галузі ядерної фізики; Лукашеву Олександру Анатолійовичу — першому заступнику голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій; Пирожкову Сергію Іванович — віце-президенту Національної академії наук України; Білоусу Анатолію Григоровичу – члену Національної ради з питань розвитку науки і технологій; Вербицькому Володимиру Валентиновичу — голові Спілки освітян України; Пилипенку Володимиру Пилиповичу — представнику з питань культури і освіти Регіону Сицилія і комуни Агрідженто в Україні та нашим закордонним колегам, а саме: Беньяміно Бйонді – раднику мера міста Агрідженто (Сицилія, Італія) з міжнародних відносин, Голембіовському Марціну – директору центру промоції в університеті Марії Кюрі-Склодовської (УМКС) в Любліні (Польща), Тканку Данилу Дмитровичу — координатору міжнародних проектів Європейської академії освіти в Любліні, Елісі Карлісі, Валентину Крилатому — Ізраїль та всім, хто долучився до підтримки заходу.

bottom of page