Шановні учасники Міжнародної програми
«Науковець року – 2019»!

 

Від імені національної академії наук України і від себе особисто щиро й сердечно вітаю членів Організаційного комітету та всіх учасників Міжнародної програми «Науковець року – 2019». У всі часи наука була і залишається основним важелем у процесі побудови заможного та процвітаючого суспільства, прогресивних перетворень у державі. Тож у цей складний період, який переживає наша країна, надзвичайно важливим і актуальним є посилення внеску наукової та освітянської спільноти у вирішення державних і суспільних проблем.

Сьогодні Українська держава особливо потребує об’єднаних і виважених дій. Ми всі разом, науковці та освітяни, маємо докласти максимум зусиль для зміцнення вітчизняної економіки, посилення обороноздатності країни в ім’я українського народу та стабільності України.

Сподіваюся, що проект дієво сприятиме налагодженню діалогу широких кіл науковців та освітян з органами державної влади та засобами масової інформації у пошуку шляхів консолідації українського суспільства, реформування гуманітарної сфери України.Бажаю учасникам форуму доброго здоров’я, невичерпної творчої енергії у Вашій невтомній діяльності на благо Української держави, вітчизняної науки та освіти!

                                                         

                                                                               З великою повагою,

 

Президент

Національної академії наук України,

академік НАН України

Борис ПАТОН

                                                                                     Шановні колеги!

Ми по праву можемо гордитися вітчизняними науковцями, які демонструють свою конкурентоспроможність у виконанні спільних міжнародних наукових проектів, формуючи позитивний імідж високорозвиненої наукової держави.

 

Ключовими постатями у розвитку не тільки дослідницького пошуку України, а й практичної діяльності є українські фахівці, яким присвячується Міжнародна програма «Науковець року – 2019».

 

Захід продовжує традицію вшанування науковців, висвітлює їхні основні теоретичні та практичні здобутки. Кожен завтрашній день робить сьогодення історією, бо життя не стоїть на місці, тож представлення ваших досягнень є особливо актуальним. Воно дозволить порівняти теперішнє і минуле, залучити молоде грамотне покоління, без якого неможливий упевнений рух уперед.

 

Національна академія медичних наук України не залишається осторонь процесів реформування галузі охорони здоров'я. Величезний потенціал висококваліфікованих професіоналів і надалі сприятиме вдосконаленню медичної науки нашої держави. Ми будемо розвиватись! Новими досягненнями, постатями, напрямами. Бажаю вам подальших звершень на благо України!

З повагою,
Президент
Національної академії медичних наук України
Віталій ЦИМБАЛЮК

Вітання Разумкова НАУКА.jpg

                                                       Шановні колеги!
 

У сучасному світі наука є стратегічним ресурсом розвитку. Нові знання та інновації, в основу яких покладено наукові здобутки та високотехнологічні рішення, визначають соціально-економічні перспективи кожної держави.
 

Тому для України підтримка науки та вчених завжди була і буде ключовим пріоритетом.
 

Сьогодні перед нашою країною стоять масштабні завдання. Втілення цих планів потребує всебічного впровадження новітніх наукових досягнень у різні сфери суспільного життя, в реальний сектор економіки.
 

І саме наукова спільнота покликана створити технологічний інструментарій модернізації України, інтеграції нашої держави до європейського та світового простору як рівноправного партнера.
 

Бажаю Вам успіхів, натхнення, благополуччя, плідної роботи в ім'я України!

З повагою,
Голова Української федерації вчених,
академік НАН України
Володимир СЕМИНОЖЕНКО

                                                       Шановні колеги!
 

Утвердженню авторитету України серед провідних країн світу допомагають саме науковці та освітяни. Вони спрямовують свої зусилля на поглиблення наукових досліджень, інтеграцію здобутків української науки в загальносвітовий розвиток.

Цілеспрямована діяльність тисяч науковців та дослідників України нарощує свій потенціал, активно розвиває пріоритетні наукові напрями, створює нові технології. Щорічно українські вчені отримують престижні міжнародні премії та державні нагороди.

 

Проведення Міжнародної програми «Наукова еліта України» — гарний привід сказати українським науковцям щирі слова вдячності за невтомну плідну і творчу працю, без якої важко уявити міцну державу з потужним, стабільним виробництвом і високим рівнем духовності. 

 

Щиро вдячний організаторам і учасникам заходу, який об’єднує, як професорів, кандидатів наук, докторантів, так і аспірантів, студентів, і навіть учнів, які роблять свої перші кроки назустріч науковим відкриттям. Висока освіченість, свідома громадянська позиція науковців викликають не тільки повагу, але й утверджують високий дух науки та освіти, величі нашої історії, нашого народу.

 

Хочу побажати всім міцного здоров’я та доброї долі, миру та душевної злагоди, невичерпної творчості та енергії, щастя, добра та Божого благословення!

 

З повагою,

Голова Комітету Верховної Ради України

з питань освіти, науки та інновацій                                                  Сергій БАБАК

Изображение-303.jpg

Шановні учасники та гості

Міжнародної програми «Науковець року – 2019»!

 

Цей захід збирає фахівців, відданих шляхетній справі – освіті та вихованню молодого покоління. Вважаю, що це чудова нагода для освітян і науковців з різних країн, не тільки обмінятись досвідом, новими напрацюваннями, досягненнями, відкриттями, а й ознайомитися із сучасними освітніми інноваційними технологіями, методами та прийомами. Маю надію, що цей Міжнародний проект стане вагомим внеском у розвиток пріоритетної для України галузі освіти та підвищення якості надання освітніх послуг населенню. 

 

Ця зустріч – унікальна можливість для науковців з різних куточків України та зарубіжжя зібратись разом і обговорити актуальні питання розвитку науки України, окреслити пріоритетні напрями науки, дізнатись про досвід іноземних колег.

 

Переконаний, що професіоналізм, знання, досвід і високі людські якості наших педагогів, потужний освітній та науковий потенціал країни дають усі можливості ефективно модернізувати освітню систему й вивести українську освіту та науку на найвищий європейський рівень. У досягненні цієї мети велике значення має обмін досвідом. Тому висловлюю особливу подяку всім учасникам проекту за можливість поспілкуватися з колегами та збагатитися новими знаннями в системі освіти.

 

Бажаю учасникам Міжнародного проекту плідної роботи та нових творчих здобутків!

  

З великою повагою,

Директор Національного еколого-натуралістичного 

центру учнівської молоді МОН України,

доктор педагогічних наук, професор,

академік Академії наук вищої освіти України,

Голова ГО «Спілка освітян України»

Володимир ВЕРБИЦЬКИЙ