Устинівський район Кіровоградської області

Голова Устинівської районної державної адміністрації – Анісімова – Шило Ольга Іванівна

Голова Устиніської районної ради – Лещенко Володимир Іванович

Устинівський район розташований у південній частині Кіровоградської області. Межує на півночі з Долинським таКомпаніївським районами, на заході з Бобринецьким районом, на сході і півдні з Новобузьким і Казанківським районамиМиколаївської області. Районний центр — Устинівка.

Район має площу 94.2 тис.га, або 3.6% від території області. Це, переважно, степова рівнина, одноманітність якої порушується сухими балкамикряжами та ярами.

На території району протікають річки Інгул і Березівка, які належать до басейну Південного Бугу, мають площу в 795 га, утворюють 49 ставків.

Чисельність населення станом на 01.01.2004, складала 16.4 тис.осіб .

По адміністративному відношенню район розділений на одну селищну і 14 сільських рад, в яких налічується 38 населених пунктів : УстинівкаБерезівкаБрусівкаГанно-ЛеонтовичевеМала ГаннівкаНовочигиринкаГанно-Требинівка,КостянтинівкаДимитровеМар'янівкаТирлова БалкаТретій ІнтернаціоналДокучаєвеМальчевськеМедовеІнгульське,ЗавтуровеЛюбовичкаМедвежа БалкаКриничнеЛюбимеНариманівкаНовоустинівкаСадкиКриничуваткаБерезуватка,ЖовтневеНовокиївкаОлександрівкаКозлівськеСеднівкаПереможнеСелівановеСонцевеСтепанівкаЛенінкаОрлова Балка.