Шановні жителі Кіровоградщини!

 

    10 січня ми з вами відзначаємо урочисту подію – 80-ту річницю з дня утворення  Кіровоградської області.

       Як відомо, історія — це не тільки, що відбувалося протягом певного періоду, а й те, що люди, громада, суспільство визнали за потрібне пам'ятати. Тому відрадно, що за 80 років становлення і розвитку регіону, нам із вами є, що пригадати, чим пишатися, на кого рівнятися, над чим працювати надалі. Адже весь цей час, навчаючись у старшого покоління, намагаючись зберегти та примножити надбане батьками, жителі області трудилися та створювали, запроваджували та досягали.

     Завдяки міжнародному проекту “Україна від краю до краю” світ дізнається про досягнення конкретних людей у бізнесі, політиці, юриспруденції, медицині, науці, освіті, культурі, спорті, громадському житті тощо, які творять історію і сьогодення Кіровоградщини.

    Пам'ятаймо, наше життя буде таким, яким ми зробимо його самі! Впевнений, що і найближчі плани, і далекосяжні проекти, скеровані на забезпечення життєвих потреб жителів нашого краю, будуть успішно реалізовані нашими спільними зусиллями!

   У день 80-річного ювілею щиро дякую всім жителям Кіровоградщини за працелюбність, професіоналізм, плідну працю, уміння жити і працювати на благо області й України в цілому.

   Хай Кіровоградська область  назавжди залишиться для вас найулюбленішим, найнадійнішим, найріднішим місцем перебування!

   Нехай працелюбність і любов до рідної землі стануть запорукою зростання вашого добробуту та надійним підґрунтям подальшого процвітання Кіровоградської області.

З повагою

 

Голова Кіровоградської обласної ради                Олександр Чорноіваненко